Reklama

Wolontariuszka łapie błąkającego się po ulicach wilka. Kiedy go kąpie, rozumie swój błąd!

wilk-błąka-się-po-ulicach dog-wow

Na jednej z ulic Los Angeles, kilka osób zauważyło błąkającego się wilka! Na pomoc wezwano organizację Hope For Paws. Po przybyciu na miejsce, wolontariusze nie kryli, że to bardzo trudna misja. W końcu mieli stanąć twarzą twarz z wilkiem!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 15.07.2020, 12:37, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Kiedy wolontariuszka Lisa Chiarelli zobaczyła błąkające się po okolicy zwierzę podeszła do niego i odkryła, że "wilk" ma obrożę na szyi! Zauważyła też, że zwierzę jest w bardzo złym stanie. Było pokryte brudem i zainfekowane. 

Wilk to cz nie wilk?

Kiedy kilku członków stowarzyszenia Hope For Paws zbadało "wilka", szybko okazało się, że to najprawdopodobniej krzyżówka wilka z psem.

Po podaniu kilku przysmaków, Lisie w końcu udało się zdobyć zaufanie suczki, która otrzymała imię Julia. Kobieta nie była jednak pewna, czy suczka przeżyje, ponieważ jej ciało było poranione i całkowicie opuchnięte. Miała świerzb, a jej łapy krwawiły.

Ciekawe odkrycie

Po kąpieli zwierzęcia, Lisa utwierdziła się w przekonaniu, że nie jest to ani wilk, ani krzyżówka psa z wilkiem. Julia jest krzyżówką owczarka niemieckiego i husky'ego. Biedna, zaledwie dwuletnia Julia potrzebowała przede wszystkim kochającej rodziny, aby się nią opiekować.

Kiedy Lisa umieściła historię suczki na Facebooku, od razu wiele rodzin zaproponowało adopcję czworonoga. W końcu to właśnie rodzina mieszkającej w San Diego, przyjęła Julię pod swój dach. 

Teraz suczka jest szczęśliwa, kochana i otoczona opieką. Z każdym dniem jej stan zdrowia poprawia się. Mieszka wraz z innymi huskymi i w końcu zaznała długo wyczekiwanego spokoju

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz