Reklama

Zamawia basen dla nowofundlanda: kiedy otwiera przesyłkę, nie może przestać się śmiać

Zamawia basen dla nowofundlanda: kiedy otwiera przesyłkę, nie może przestać się śmiać dog-wow

Podczas letnich upałów, Darcy, duży nowofundland, uwielbia zażywać chłodzących kąpieli w stawie w lokalnym parku dla psów. Jej mama, Chelsea Sparks, wpadła na pomysł, aby w dni podczas których suczka pozostaje w domu, przenieść staw na własne podwórko.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Amator kąpieli

„Darcy lubi spać na zewnątrz i uwielbia wodę”, powiedział Sparks dla The Dodo. „Chcieliśmy dać jej możliwość ochłodzenia się w ogródku”.

Opiekunka zamówiła dla pupila niebieski brodzik. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że paczka jest podejrzanie małych rozmiarów.

„Listonosz wręczył pakunek tacie Darcy. Po jego otworzeniu, nie mogliśmy przestać się śmiać” – powiedziała Sparks dla portalu Thedodo.com.

Rozczarowana mina Darcy'ego mówi sama za siebie©Facebook/ Chelsea Sparks

Kiedy Darcy zobaczyła swój nowy basen, nie mogła ukryć rozczarowania. Ma ponad 100 funtów wagi, więc w basenie ledwo zmieściłaby się jej jedna łapa. Smutny wyraz pyska psa, stojącego obok zabawki, mówi sam za siebie. 

Sparks natychmiast zamówiła kolejny basen, tym razem upewniwszy co do właściwego rozmiaru. 

Darcy'emu od razu poprawił się humor ©Facebook/ Chelsea Sparks
Nowofundlandy to jedna z ras, które uwielbiają pływać. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak oswoić psa z wodą i nauczyć go pływać, zajrzyj tutaj.
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz