Reklama

Scena zazdrości tego w wykonaniu tego husky rozbawi Was do łez! (VIDEO)

husky na kanapie z właścicielem i kotem dog-wow

Bardzo zazdrosny husky

© Rumble - @huskyGOAT

Zwierzęta bardzo dobrze wiedzą, jak się z nami porozumieć, szczególnie, gdy mają nam coś bardzo ważnego do przekazania. Najlepszym tego dowodem jest ten uroczy husky, który wie jak zrobić scenę zazdrości!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Filmik przedstawia czworonoga, który, delikatnie mówiąc, nie jest zadowolony z faktu, że jego opiekun poświęca więcej czasu kotu.

 

Psy husky są ciekawymi świata czworonogami, ale jednocześnie cechują się silnym przywiązaniem do opiekuna. Dlatego czasem trudno im zaakceptować, że ich właściciel zwraca uwagę na innych ludzi czy zwierzaki.

Atak zazdrości 

Wszystko zaczęło się od tego, gdy Goat, bo tak wabi się husky, jego pan i kot siedzieli razem na kanapie. Jednak mężczyzna poświęcał coraz więcej uwagi kotu, pieścił go i przytulał. 

Husky przyglądał się tej scenie z coraz większym zdenerwowaniem. Nie pozostał jednak bezczynny, postanowił działać! Początkowo rzucał słodkie spojrzenia w stronę właściciela. 

Niestety, ta taktyka okazała się nieskuteczna. Goat postanowił zamanifestować swoją zazdrość wyciem, tak jakby chciał wykrzyczeć wszystkie troski, które leżą mu na sercu!

Ciąg dalszy przedstawienia

Na tym jednak husky nie zaprzestał! Goat wstał i zaczął pchać kota tak długo aż ten upadł na podłogę!  

Na pysku Goat w końcu zagościł uśmiech zwycięstwa i satysfakcji. W końcu, dopiął swego! Ten widok jest po prostu bezcenny!

Źródło: wamiz.it

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz