Reklama

Kot nie przestaje obserwować swojej opiekunki: powód przyprawi Was o dreszcze

Kot siedzi obok stołu i uważnie się przygląda cat-happy

Ten kot to wyjątkowo uważny obserwator! Ani na moment nie przestaje przyglądać się swojej nowej pani. Nieważne, czy jego właścicielka spaceruje, czyta, a nawet śpi, kot Wilbur nie spuszcza jej z oczy. Aż ciarki przechodzą po plecach!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

W domu kobiety panuje obecnie atmosfera rodem z książki Orwella. Odkąd zaadoptowała Wilbura odnosi niesłabnące wrażenie, że Wielki Brat ją obserwuje. Bez względu na to, co robi, nowy czworonożny współlokator nie spuszcza jej z oczu. Wilbur tylko siedzi i patrzy uważnie na kobietę raz z bliska, raz z daleka. 

Nic nie dzieje się bez przyczyny

Zachowanie Wilbura jest jednak uzasadnione. Biedne zwierzę zostało oddane do schroniska, ponieważ jego pierwsza rodzina nie chciała już nim się opiekować. Od tego czasu kot podąża za swoją nową panią jak cień.

Wygląda na to, że Wilbur boi się, że jego właścicielka może również go porzucić, jeśli nie będzie poświęcał jej nieprzerwanej uwagi. Dlatego kot opracował skuteczną strategię i teraz nie przestaje wpatrywać się w kobietę.

Inne osoby w otoczeniu w ogóle nie interesują kota, nawet jego pan może robić, co chce. Dla pupila najważniejsza jest jego ukochana opiekunka. Trzymamy kciuki, za to, aby Wilbur szybko odzyskał zaufanie do człowieka, aby mógł w pełni cieszyć się nowym domem.

Jeśli też chciałbyś zaadoptować bezdomnego kota, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz