Reklama

Golden retriever spotyka delfina: takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic! dog-wow

Poznajcie Gunnara, golden retriever, i delfina o imieniu Delta. Para po raz pierwszy spotkała się osiem lat temu w ośrodku ratowania delfinów i od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółmi!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 19.02.2021, 20:07

Miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele poznali się dzięki wspólnej znajomej – Marie Blanton. Kobieta jest psią mamą Gunnara, a jednocześnie trenerem w centrum ratunkowym.

Jak powiedziała Marie, zwierzaki zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia – „Kiedy Gunner po raz pierwszy wszedł do doków, zamiast zacząć szczekać, po prostu się położył i obserwował”.

Opiekunka dodaje, że – „Od tamtej pory, za każdym razem, gdy sprowadzałam Gunnera na dół, Delta był pierwszym delfinem, który przypływał do doku. Delfin przynosił mu swoje zabawki, żeby się z nim bawić”

Przyjaźń między zwierzętami rozkwitała z dnia na dzień, a retriever zaczął odwiedzać swojego towarzysza kilka razy w tygodniu. Przyjaciele zwykle witali się uroczym pocałunkiem!

Przyjaciele na całe życie

Niestety, Gunner i Delta nie widują się już tak często jak kiedyś.

Jednak jak w przypadku wszystkich niesamowitych przyjaźni, tak i między tymi dwoma, miłość jest głęboko zakorzeniona. Kiedy zwierzaki już się zobaczą, to tak, jakby nigdy się nie rozstali!

 

Kissing Diva!

Posted by Marie Blanton on Tuesday, August 25, 2015