Reklama

Golden retriever spotyka delfina: takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic! dog-wow

Poznajcie Gunnara, golden retriever, i delfina o imieniu Delta. Para po raz pierwszy spotkała się osiem lat temu w ośrodku ratowania delfinów i od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółmi!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Miłość od pierwszego wejrzenia

Przyjaciele poznali się dzięki wspólnej znajomej – Marie Blanton. Kobieta jest psią mamą Gunnara, a jednocześnie trenerem w centrum ratunkowym.

Jak powiedziała Marie, zwierzaki zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia – „Kiedy Gunner po raz pierwszy wszedł do doków, zamiast zacząć szczekać, po prostu się położył i obserwował”.

Opiekunka dodaje, że – „Od tamtej pory, za każdym razem, gdy sprowadzałam Gunnera na dół, Delta był pierwszym delfinem, który przypływał do doku. Delfin przynosił mu swoje zabawki, żeby się z nim bawić”

Przyjaźń między zwierzętami rozkwitała z dnia na dzień, a retriever zaczął odwiedzać swojego towarzysza kilka razy w tygodniu. Przyjaciele zwykle witali się uroczym pocałunkiem!

Przyjaciele na całe życie

Niestety, Gunner i Delta nie widują się już tak często jak kiedyś.

Jednak jak w przypadku wszystkich niesamowitych przyjaźni, tak i między tymi dwoma, miłość jest głęboko zakorzeniona. Kiedy zwierzaki już się zobaczą, to tak, jakby nigdy się nie rozstali!

 

Kissing Diva!

Posted by Marie Blanton on Tuesday, August 25, 2015
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz