Reklama

Ten owczarek niemiecki to prawdziwa gwiazda filmowa: jego występy są godne Oscara!

owczarek-niemiecki-patrzy-w-obiektyw-kamery dog-wow

Ten pies zwali was z nóg, kiedy zobaczycie, co potrafi! Na dodatek wszystkie sztuczki wykonuje z wrodzonym wdziękiem. Trzeba przyznać, że to gwiazda na miarę Hollywood!

 
 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

To nie przypadek, że owczarek niemiecki jest jednym z najpopularniejszych psów na świecie. To bardzo wszczechstronny, inteligentny i podatny na szkolenie pies.

Dzięki temu, owczarki niemieckie mogą pełnić wiele różnych funkcji: od psa przewodnika, poprzez strażnika, po psa policyjnego. W domowych warunkach oprócz długich spacerów, warto proponować owczarkowi zadania intelektualne. Ten opiekun postanowił nauczyć swojego podopiecznego wykonywania kilku zabawnych komend.

W ten sposób Sam stał się prawdziwą gwiazdą filmową!

Droga do sławy ©Youtube Diesel5201

And the Oscar goes to... 

Wyczyny Sama można podziwiać na YouTubie, gdzie jego pan umieścił filmiki z udziałem swojego pupila. Pies nie tylko stoi czy siada, kiedy opiekun o to prosi, otóż suczka potrafi znacznie więcej!

Kiedy zwierzę słyszy komendę “Bang!” (angielski odpowiednik wystrzału), pies od razu kładzie się na ziemi, udaje martwego i dramatycznie rozgrywa scenę, kiedy to udaje, że jest postrzelony.

Brawo, brawo! Ta interpretacja wprost zasługuje na Oscara. Koniecznie ją zobaczcie. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz