Reklama

Reklamówka unosząca się na wodzie: jej zawartość mrozi krew w żyłach

Worek unoszący się na wodzie. cat-angry © Twitter

Pod koniec czerwca pewien Amerykanin spacerował po brzegu jeziora, kiedy zauważył, że na wodzie unosi się czarna reklamówka. Kiedy ją otworzył, zaniemówił.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 29.07.2020, 12:18, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Potraktowany jak śmieć

Stephen Schumacher spacerując brzegiem jeziora Mudge Ponad w Stanach Zjednoczonych, dostrzegł unoszącą się na powierzchni wody torbę. Nie mogąc pojąć dlaczego ludzie zaśmiecają środowisko, wyłowił ją z jeziora. Ale w momencie, kiedy reklamówka znalazła się w jego rękach, zdał sobie sprawę, że nie jest pusta. Ze środka dochodziło rozpaczliwe miauczenie.

- Wewnątrz był przerażony i całkowicie przemoczony czarny kot – napisał w poście na Facebooku.

 

Około trzyletni kotek miał wiele szczęścia ©Lee Sohl

 

Po uratowaniu malucha, mężczyzna zgłosił sprawę lokalnym służbom działającym na rzecz zwierząt i zabrał kota do kliniki weterynaryjnej Sand Road w Falls Village. Na miejscu na szczęście okazało się, że zwierzę nie ma poważniejszych obrażeń.

Internauci pomagając znaleźć sprawcę

Schumacher zamieścił na Facebooku post, w którym opisał całą sytuację. Na wiadomość zareagowało ponad 1500 osób, dzięki czemu została ona zauważona przez organizację działającą na rzecz zwierząt Desmond’s Army Animal Law Advocares. Fundacja ogłosiła nagrodę w wysokości 1000 dolarów za przekazanie informacji pozwalających na zidentyfikowanie sprawcy cierpienia kota.

Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a kociak znajdzie kochający dom.

 

Źrodło: tricornernews

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz