Reklama

15-letni kot zostaje po raz pierwszy przytulony i już wie, z kim chce spędzić resztę życia

kot staruszek na rękach u weterynarza cat-happy
© Sheehan Veterinary Centre - Facebook

Barnaby został znaleziony na jednej z ulic New Jersey. Samotnie spacerujący 15-letni kocur miał ciężki stan zapalny oka i problemy z łapkami. Potrzebował interwencji weterynaryjnej, a otrzymał znacznie więcej.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 05.03.2021, 13:19, aktualizacja dnia 15.09.2021, 12:32

Bezdomny kot został uratowany z ulicy i zabrany do schroniska dla zwierząt Voorhees. Pracownicy placówki nie mieli jednak złudzeń, że znalezienie domu dla kociego staruszka to bułka z masłem. Tym bardziej, że Barnaby potrzebował stałej opieki lekarskiej.

 

Hi there across the World ! Thank you for your love and following my journey! I can't thank you all enough... to go from...

Posted by Clare E. Sheehan on Saturday, July 1, 2017

Cuda się zdarzają

Kiedy Barnaby stracił już resztki nadziei na znalezienie domu, w którym będzie mógł szczęśliwie się starzeć, nagle w jego życiu pojawiło się małżeństwo Sheehanów.

 

 

Clare i Ed Sheehan zadzwonili do schroniska, by dowiedzieć się więcej o nowoprzyjętym kocie. Rozważali przyjęcie Barnaby do swojej kliniki Sheehan Veterinary Center.

W końcu Ed postanowił pojechać do schroniska, by osobiście obejrzeć 15-letniego kocura. Ale kiedy tylko go zobaczył, poczuł, że łączy go z kotem szczególna więź i natychmiast zapragnął go adoptować.

Dzięki trosce i miłości, jaką Sheehanowie obdarzyli Barnaby, kot szybko zaczął wracać do zdrowia i gromadzić energię. Oby więcej takich szczęśliwych historii!

 

 

Barnaby and Doc hanging out! Prayers helped and the Med for appetite ... he's eating better🐾🐈

Posted by Clare E. Sheehan on Thursday, June 8, 2017