Reklama

kot staruszek na rękach u weterynarza
zobacz informacje o obrazie
© Sheehan Veterinary Centre - Facebook

15-letni kot zostaje po raz pierwszy przytulony i już wie, z kim chce spędzić resztę życia

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Barnaby został znaleziony na jednej z ulic New Jersey. Samotnie spacerujący 15-letni kocur miał ciężki stan zapalny oka i problemy z łapkami. Potrzebował interwencji weterynaryjnej, a otrzymał znacznie więcej.

Bezdomny kot został uratowany z ulicy i zabrany do schroniska dla zwierząt Voorhees. Pracownicy placówki nie mieli jednak złudzeń, że znalezienie domu dla kociego staruszka to bułka z masłem. Tym bardziej, że Barnaby potrzebował stałej opieki lekarskiej.

Cuda się zdarzają

Kiedy Barnaby stracił już resztki nadziei na znalezienie domu, w którym będzie mógł szczęśliwie się starzeć, nagle w jego życiu pojawiło się małżeństwo Sheehanów.

 

 

Clare i Ed Sheehan zadzwonili do schroniska, by dowiedzieć się więcej o nowoprzyjętym kocie. Rozważali przyjęcie Barnaby do swojej kliniki Sheehan Veterinary Center.

W końcu Ed postanowił pojechać do schroniska, by osobiście obejrzeć 15-letniego kocura. Ale kiedy tylko go zobaczył, poczuł, że łączy go z kotem szczególna więź i natychmiast zapragnął go adoptować.

Dzięki trosce i miłości, jaką Sheehanowie obdarzyli Barnaby, kot szybko zaczął wracać do zdrowia i gromadzić energię. Oby więcej takich szczęśliwych historii!

 

 

Barnaby and Doc hanging out! Prayers helped and the Med for appetite ... he's eating better🐾🐈

Posted by Clare E. Sheehan on Thursday, June 8, 2017

 

 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz