Reklama

Z powodu nietypowego przysmaku, ten kot otarł się o śmierć!

kot-waffles cat-wow

Kot Waffles

© SWNS

Wszystko zaczęło się, gdy kot Waffles zaczął źle się czuć. Jego właściciele Ryan i Danielle myśleli, że ich pupil za dużo je. Jednak, gdy zabrali go do weterynarza, szybko okazało się, że to coś znacznie poważniejszego.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 21.07.2020, 11:50, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Weterynarz zbadał kota i wyczuł coś niepokojącego w okolicy żołądka. Po zrobieniu prześwietlenia postawił diagnozę, która zbiła z nóg Ryan’a i Danielle. Lekarz podejrzewał nowotwór! Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji.

Zaskakujące odkrycie

Jakie było zdziwienie lekarza, gdy po rozcięciu żołądka kota znaleziono w nim dużą kulkę zbitych gumek do włosów, sznurków z kocich zabawek, a nawet włókien z drapaka! 

“Nigdy nie widzieliśmy, żeby Waffles zjadał te rzeczy. Lekarz powiedział, że nigdy wcześniej nie miał do czynienia z czymś takim. Danielle nigdy się nie zorientowała, że brakuje jej gumek do włosów. To wszystko, co miał w żołądku, ważyło aż 100 gram!” - opowiada Ryan.

Mało brakowało, a nietypowa przekąska Waffles’a doprowadziłaby do nieodwracalnych problemów zdrowotnych! “Waffles czuje się już dobrze i psoci w domu ze swoim bratem, ale na zawsze zrezygnowaliśmy już z zabawek na sznurku” - przyznaje właściciel.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Źródło: metro.co.uk

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz