Reklama

Potwierdziło się najgorsze: zaginiony kilka dni temu pudel Orlando Blooma nie żyje. Aktor oddał mu wyjątkowy hołd

orlando-bloom-z-pudlem-mighty dog-sad

Orlando Bloom z pudlem Mighty

© Instagram - @orlandobloom

W zeszłym tygodniu Orlando Bloom poinformował na swoim Instagramie, że jego ukochany pudel miniaturka zaginął. Aktor robił wszystko, co w jego mocy, aby odnaleźć Mighty.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bloom poprosił swoich fanów o pomoc w poszukiwaniach, sam szukał pudla, a nawet wynajął psich detektywów, którzy po zapachu mieli wskazać, gdzie znajduje się czworonóg!

Smutna wiadomość

Niestety wszystkie starania zdały się nic! Aktor, po siedmiu dniach intensywnych poszukiwań, poinformował w poruszającym wpisie, że jego pupil nie żyje

“Mighty jest teraz po drugiej stronie. Po 7 dniach poszukiwań od wschodu do zachodu słońca i do wczesnych godzin rannych. Dzisiaj, siódmego dnia znaleźliśmy jego obrożę… W tym tygodniu płakałem więcej, niż myślałem, że to możliwe. Było to bardzo oczyszczające i uzdrawiające. Nie było kamienia, którego bym nie podniósł, przeszukałem wszystkie tunele i rowy, każde podwórko” - czytamy w łapiącym za serce wpisie. 

“Dwa psy tropiące też dały z siebie wszystko. Jestem bardzo wdzięczny, że nauczyłem się od mojego małego przyjaciela, że miłość jest wieczna. Jestem pewien, że patrzył na mnie, jak gwizdam na każdym podwórku, aby go odnaleźć i wiedział, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uszanować naszą więź. Był kimś więcej niż towarzyszem. Na pewno było to połączenie dusz. Przykro mi. Kocham cię. Dziękuję ci. Spoczywaj w pokoju mój Mighty, mój mały kolego” - dodaje Bloom.

Hołd dla Mighty

Do swojej wiadomości Orlando dodał również 5 zdjęć, na których pokazuje w jaki sposób oddaje hołd zmarłemu pupilowi. Aktor wytatuował sobie na klatce piersiowej imię psa z sercem. 

W ten sposób Bloom pokazał jak wielką miłością darzy zmarłego pudla i, że nigdy o nim nie zapomni. Poruszony aktor podziękował też wszystkim tym, którzy czynnie zaangażowali się w poszukiwania Mighty.  

Pudel został adoptowany przez aktora w 2017 roku. Od tamtej chwili Mighty towarzyszył mu niemal na każdym kroku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Źródło: The Sun

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz