Reklama

Nieplanowana ciąża: para zdaje sobie sprawę, że to wina ich... kota!

Para w ciąży. cat-wow

Kobieta zaszła w nieplanowaną ciążę. Po dwóch dniach doszła do wniosku, że to sprawka jej kota.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 30.07.2020, 12:30, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

W ubiegłym roku jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie Playtonic1 podzielił się radosną nowiną, że na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Choć para polubiła siebie w roli rodziców, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, uznała, że chce się powstrzymać z planowaniem drugiego dziecka, ale...

... nie wszystko przecież można przewidzieć

Zwłaszcza, kiedy w domu znajduje się przebiegły kocur.

Nieco ponad miesiąc temu żona wspomnianego użytkownika Reddita odkryła, że mimo stosowania antykoncepcji, jest w kolejnej ciąży. Niby wiadomo, że żadne środki antykoncepcyjne nie są w 100% skuteczne, ale para i tak miała przeczucie, że to nie do końca o zabezpieczenie chodzi...

Koty przynoszą dzieci?

Po dwóch dniach przyszli rodzice zaczęli podejrzewać, że nieplanowana ciąża to sprawka ich kota. Brzmi absurdalnie? Niekoniecznie, jeśli zaraz dowiecie się, jaki hultaj z tego czworonoga.

Otóż jedna z ulubionych zabaw futrzaka polega na otwieraniu wszystkich drzwi i szuflad, które stoją mu na drodze. A jeśli szuflada już otwarta, to dlaczego w niej nie pogrzebać? I tak właśnie po domu ciągle walają się poszarpane chusteczki, waciki... i – okazuje się – też prezerwatywy!

Kiedy para zdała sobie sprawę z niemiłych kocich zabaw, szybko pobiegła sprawdzić sypialnianą szufladę. Kiedy tylko ją otworzyła, zorientowała się, że paczka prezerwatyw została przecięta kocimi pazurami.

No cóż, przynajmniej mają świetną historię do opowiadania.