Reklama

Kiedy kobieta widzi, co jej kociak przynosi do domu, natychmiast daje ogłoszenie

Kot wychodzący cat-wow © Shutterstock

Opiekunowie kotów wychodzących wiedzą, że kiedy ich mruczek „ma wychodne”, mogą być niemal stuprocentowo pewni, że nie wróci do domu z pustymi łapami.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 03.08.2020, 18:44, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

 

Tego byście nie wymyślili

To, co ostatnio kot Sally Bell zaczął przynosić do domu, wprawia wszystkich w podszyte wesołością osłupienie.

Mieszkająca w Bristolu kobieta przyznała, że jej kot Avery zawsze przynosił do domu „prezenty”, np. małe zwierzęta, ale tym razem przeszedł samego siebie. Miesiąc temu przyniósł do domu... okularki do pływania. Do tej pory Sally naliczyła ich już osiem.

Skąd on to bierze?

Zdumiona kobieta zaczęła szukać właścicieli okularków, ale wszyscy sąsiedzi zgodnie odpowiedzieli, że nie mają pojęcia, skąd one pochodzą. Nawet rodzina, która w ogrodzie ma basen, nie przyznała się do kociego znaleziska.

Zdesperowana Sally nawet zamieściła ogłoszenie w mediach społecznościowych. Też bez skutku. Podczas gdy nikt nie zgłaszał się po zagubione okularki, kot Avery stał się wakacyjnym celebrytą. Jego wybryki sprawiają, że wszyscy marzą o urlopie, gdzieś daleko, gdzieś nad wodą, z nurkowaniem z rybkami...

Ach, trzeba przyznać, że w czasie, kiedy podróżowanie jest bardzo utrudnione, koty potrafią przynieść nam namiastkę wakacyjnej beztroski. Choćby pod postacią okularków pływackich :D

 

 

This cat can't stop stealing GOGGLES 🏊‍♀️ Avery keeps bringing them home - and his owner doesn't know where he's...

Posted by BBC Radio Bristol on Tuesday, July 14, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz