Reklama

Żołnierz po rocznej misji wraca do domu: jego pitbull szykuje eletryzujące powitanie (VIDEO)

Pitbull wita żołnierza. dog-happy

Mężczyzna wraca do domu po 11 miesiącach na misji wojskowej. Ale takiego przywitania, jakie „zgotował” jego pitbull, się nie spodziewał.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.08.2020, 05:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Powrót do domu

Wystarczy, że znikniemy z domu na kilka godzin, by pójść do pracy, ba! na 10 minut po bułki na śniadanie, a nasz pies jest gotów urządzić nam szampańskie powitanie, jakbyśmy co najmniej z wojny wrócili. Jak w takim razie wygląda psie powitanie, gdy rzeczywiście z niej wracamy?

Poznaj rasę: pitbull

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił na portalu nagranie, na którym widać reakcję pitbulla na powrót żołnierza z 11-miesięcznej misji. Kiedy mężczyzna przekracza próg domu, pies eksploduje radością, której nie da się powstrzymać.

Szamański taniec

Pitbull tańczy i podskakuje na drewnianej podłodze, ogon i tułów wiją się w elektryzującym rytmie, jakby pies właśnie odgrywał szamański taniec powitalny. Widząc jego reakcję, nie sposób ulec jego entuzjazmowi. Któżby nie chciał być tak witany po ciężkim dniu w pracy?

Przy okazji przypominamy, że wbrew stereotypom pitbulle to niekoniecznie agresywne i trudne w ułożeniu psy. Jak w przypadku każdej innej rasy, bardzo wiele zależy od tego, jak dużo czasu, uwagi i miłości poświęcimy, by je odpowiednio wychować.

A jak to jest z Waszymi psami?

First time seeing dad in 11 months! from r/pitbulls

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz