Reklama

Żołnierz po rocznej misji wraca do domu: jego pitbull szykuje eletryzujące powitanie (VIDEO)

Mężczyzna wraca do domu po 11 miesiącach na misji wojskowej. Ale takiego przywitania, jakie „zgotował” jego pitbull, się nie spodziewał.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.08.2020, 05:46, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

Powrót do domu

Wystarczy, że znikniemy z domu na kilka godzin, by pójść do pracy, ba! na 10 minut po bułki na śniadanie, a nasz pies jest gotów urządzić nam szampańskie powitanie, jakbyśmy co najmniej z wojny wrócili. Jak w takim razie wygląda psie powitanie, gdy rzeczywiście z niej wracamy?

Poznaj rasę: pitbull

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił na portalu nagranie, na którym widać reakcję pitbulla na powrót żołnierza z 11-miesięcznej misji. Kiedy mężczyzna przekracza próg domu, pies eksploduje radością, której nie da się powstrzymać.

Szamański taniec

Pitbull tańczy i podskakuje na drewnianej podłodze, ogon i tułów wiją się w elektryzującym rytmie, jakby pies właśnie odgrywał szamański taniec powitalny. Widząc jego reakcję, nie sposób ulec jego entuzjazmowi. Któżby nie chciał być tak witany po ciężkim dniu w pracy?

Przy okazji przypominamy, że wbrew stereotypom pitbulle to niekoniecznie agresywne i trudne w ułożeniu psy. Jak w przypadku każdej innej rasy, bardzo wiele zależy od tego, jak dużo czasu, uwagi i miłości poświęcimy, by je odpowiednio wychować.

A jak to jest z Waszymi psami?

First time seeing dad in 11 months! from r/pitbulls