Reklama

Dziewczyna wręcza chłopakowi prezent, ale nie spodziewa się, że ten zaleje się łzami (VIDEO)

Mężczyzna dostaje w prezencie małego owczarka niemieckiego dog-happy

Ten młody mężczyzna spodziewał się, że na swoje urodziny dostanie zegarek. Kiedy już wręczono mu podarunek, nie mógł powstrzymać emocji na widok tego, co zobaczył po otwarciu pudełka!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 10.08.2020, 07:59, aktualizacja dnia 16.06.2021, 06:27

Ashely, żona Daniela Totos z Australii, uwieczniła na nagraniu tę wzruszającą scenę. To były 25 urodziny Daniela. Gdy młody mężczyzna otworzył pudełko z zegarkiem, był całkowicie zdezorientowany, ponieważ zamiast zegarka znalazł w nim... obrożę dla psa!

Wyszczekana niespodzianka

Na tym poruszającym nagraniu, które polubiono już ponad 960 tys. razy, widać jak Daniel wyjmuje obrożę z pudełka i przez chwilę się jej przygląda. W tym momencie dotarło do niego, że nie dostanie wyszukanego zegarka, ale coś zupełnie innego!

Wtedy jego żona weszła do pokoju z uroczym szczaniakiem na rękach. Daniel złapał się za głowę i zaczął płakać ze szczęścia.

Kiedy mężczyna nieco ochłonął, Ashley przedstawiła mu nowego czworonożnego kumpla Monty'ego, uroczego owczarka niemieckiego. Położyła psa na kolanach męża, który wciąż nie potrafił otrząsnąć się z tych silnych emocji.

Nowy członek rodziny

Poprzedni pies Daniela zmarł pięć lat temu. Młody mężczyzna marzył o nowym pupilu, co uczyniło przybycie Monty'ego jeszcze bardziej wyjątkowym.

Od tego czasu Ashley opublikował więcej zdjęć i nagrań z Montym w roli głównej. Wygląda na to, że szczeniak na dobre zadomowił się w swojej nowej rodzinie.