Reklama

Nastolatek nie może znaleźć partnerki do tańca, więc... zabiera na studniówkę kota! (VIDEO)

Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć partnerki na bal maturalny? Sam wpada na genialny pomysł, kiedy patrzy na swojego kota. A ich zdjęcia podbijają internet.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 17.12.2020, 10:44, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:47

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego licealisty. Bywa jednak źródłem ogromnych stresów, kiedy trzeba zaprosić na imprezę partnerkę lub partnera.

Czasem takie wydarzenie kończy się łzami i złamanym sercem. 

Puszysta partnerka o zielonych oczach

Sam Steingard  nie chciał przeżywać tego całego zamieszania związanego z szukaniem partnerki i ryzykiem otrzymania kosza. Postanowił rozwiązać sprawę zupełnie inaczej.

Uznał, że najlepsza partnerka, w której już jest bez reszty zakochany (a ona w nim), czeka na niego w domu. 

To Ruby – jego ukochana kotka. 

Mama Sama uznała, że pomysł jest oryginalny, ale ciekawy i kupiła kotu sukienkę oraz błyszczącą obrożę, by kot pięknie prezentował się na fotografiach pamiątkowych z balu. Siostra Caroline, która uznała pomysł brata za wyjątkowy, umieściła fotografię Sama z Ruby w serwisie Imgur i zdjęcie od razu zyskało rzeszę fanów. 

Zwróćcie uwagę jak Ruby patrzy na Sama – czyż nie jest to wzrok pełen miłości? 

Ruby jest z rodziną Sama od 10 lat. Została znaleziona na tyłach restauracji Ruby Tuesday – stad jej imię. Uwielbia być tulona, a kiedy Caroline i Sam byli młodsi, kotka często odprowadzała rodzeństwo do szkoły, po czym sama wracała do domu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ruby the Pretty Kitty (@rubytheprettykitty) on

Ruby szczególnym afektem darzy Sama. Podobno dlatego, że przekupuje ją smakołykami. Ruby tak uwielbia Sama, że woli spać w legowisku z kartonu, które dla niej zbudował, niż w super eleganckim podgrzewanym legowisku, jaki kupili jej rodzice Sama! 

To naprawdę niezwykły kot!