Reklama

Uczniowie zaniemówili, kiedy zobaczyli partnerkę, którą ten nastolatek zabrał na studniówkę!

studniówka cat-wow

Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć partnerki na bal maturalny? Sam wpada na genialny pomysł, kiedy patrzy na swojego kota. A ich zdjęcia podbijają internet.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego licealisty. Bywa jednak źródłem ogromnych stresów, kiedy trzeba zaprosić na imprezę partnerkę lub partnera.

Czasem takie wydarzenie kończy się łzami i złamanym sercem. 

Puszysta partnerka o zielonych oczach

Sam Steingard  nie chciał przeżywać tego całego zamieszania związanego z szukaniem partnerki i ryzykiem otrzymania kosza. Postanowił rozwiązać sprawę zupełnie inaczej.

Uznał, że najlepsza partnerka, w której już jest bez reszty zakochany (a ona w nim), czeka na niego w domu. 

To Ruby – jego ukochana kotka. 

Mama Sama uznała, że pomysł jest oryginalny, ale ciekawy i kupiła kotu sukienkę oraz błyszczącą obrożę, by kot pięknie prezentował się na fotografiach pamiątkowych z balu. Siostra Caroline, która uznała pomysł brata za wyjątkowy, umieściła fotografię Sama z Ruby w serwisie Imgur i zdjęcie od razu zyskało rzeszę fanów. 

Zwróćcie uwagę jak Ruby patrzy na Sama – czyż nie jest to wzrok pełen miłości? 

Ruby jest z rodziną Sama od 10 lat. Została znaleziona na tyłach restauracji Ruby Tuesday – stad jej imię. Uwielbia być tulona, a kiedy Caroline i Sam byli młodsi, kotka często odprowadzała rodzeństwo do szkoły, po czym sama wracała do domu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ruby the Pretty Kitty (@rubytheprettykitty) on

Ruby szczególnym afektem darzy Sama. Podobno dlatego, że przekupuje ją smakołykami. Ruby tak uwielbia Sama, że woli spać w legowisku z kartonu, które dla niej zbudował, niż w super eleganckim podgrzewanym legowisku, jaki kupili jej rodzice Sama! 

To naprawdę niezwykły kot! 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz