Reklama

Dziewczynka dostaje prezent od swojego zmarłego owczarka niemieckiego. Kiedy go widzi, wszystkim płyną łzy

Dziewczynka otwierająca prezent dog-wow © Dogtooth media – Facebook

Niewiele jest rzeczy, które są bardziej bolesne od śmierci ukochanego zwierzaka. Mała dziewczynka otrzymała wiadomość od swojego psa, który niedawno od niej odszedł. Prezent wywołał ogromny uśmiech na twarzy dziecka.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Więź przepełniona miłością

Madison Ryan była całkowicie oddana swojemu psu Maxowi. Dorastała z nim, więc ta dwójka stworzyła cudowną więź. Kiedy Max przekroczył tęczowy most, mała Madison była, co zrozumiałe, zrozpaczona.

Widząc smutek dziewczynki, rodzice Madison postanowili „skontaktować się” z Maxem, aby sprawdzić, czy nie chciałby przekazać swojej opiekunce jakichś nowin.

Film opublikowany w internecie rozpoczyna się wręczeniem dziewczynce listu oraz prośbą taty o głośne przeczytanie tekstu. 

List zza tęczowego mostu

Gdy Madison zaczyna czytać notatkę, dowiaduje się, że list pochodzi od jej ukochanego psa Maxa – mówi, jaki jest z niej dumny, jak bardzo kochał dorastać obok niej, oraz że była najlepszą przyjaciółką wszechczasów. Piesek zapewnia dziewczynkę, że zawsze z nią będzie i nigdy jej nie zapomni, ale teraz jest w niebie.

Dziewczynka ledwo jest w stanie doczytać list do końca. Ale to jeszcze nie koniec tej wzruszającej historii!

Niespodzianka

W zakończeniu listu Max informuje Madison o tym, że w domu pozostawił część siebie i prosi ją o to, by nauczyła go wszystkiego, czego nauczyła jego.

Płaczącym oczom dziewczynki ukazuje się malutki szczeniak. 

Życzymy Madison i jej nowemu przyjacielowi wszystkiego co najlepsze i mamy nadzieję, że będą razem żyć długo i szczęśliwie.

 
Girl's Puppy Surprise

When Madison opened a card from previous dog Max, she had no idea what was waiting for her inside ❤️🐶

Posted by Dogtooth Media on Wednesday, July 15, 2020
 

Źródło: Dogtooth media – Facebook

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz