Reklama

Nagrywa swojego psa podczas deszczu. Uwagę milionów osób przykuwa jeden zabawny szczegół!

maly-pies-wpatruje-sie-w-deszcz dog-wow © Facebook - LADbible

Kluczem do szczęścia jest czerpanie z życia małych przyjemności. Wygląda na to, że ten uroczy piesek z miasta Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach już dawno odkrył tę filozoficzną prawdę.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 16.08.2020, 20:27, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Rzeczywiście, cóż może być bardziej kojącego niż przyglądanie się spadającym z nieba kroplom deszczu i wsłuchiwanie się w ich odgłos? Wygląda na to, że ten uroczy piesek jest tego bardziej świadomy niż może nam się wydawać! 

Nietypowa pozycja 

Właściciel czworonoga sfilmował swojego pupila, kiedy ten wpatrywał się w deszcz. Na szczególną uwagę zasługuje jednak jeden zabawny szczegół. Otóż ten czworonożny filozof ma skrzyżowane tylne łapy

Co więcej, mężczyzna przyznał w rozmowie z portalem LADbible, że jego pies przyjmuje tę nietypową pozę za każdym razem, kiedy pada. Cóż za nostalgiczny czworonóg!

Sukces w internecie

Kiedy filmik umieszczono w internecie, nie trzeba było długo czekać na efekty. Nagranie od razu viralowo obiegło sieć i miało ponad dwa miliony wyświetleń

Skąd taki sukces? Po pierwsze, ten kontemplujący piesek to wspaniały przykład do naśladowania i nauki uważności. Po drugie, nieczęsto mamy okazję przyglądać się psom podziwiającym deszcz. Zazwyczaj są to biegające ochoczo wśród kropli, równie urocze, czworonogi. 

 
Little Dog Loves Watching The Rain

This little guy loves to sit out and watch the rain in peace 🐶🌧️

Posted by LADbible on Tuesday, June 11, 2019

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz