Reklama

Bezpański kot śledzi pewną parę. Kiedy orientują się dlaczego, nie wierzą własnym oczom! (VIDEO)

kotka-zw-swoim-malym-na-ganku cat-happy

Courtney i Jake przeprowadzili się do swojej nowej dzielnicy. Po pewnym czasie podczas spacerów zaczęła dołączać do nich bezpańska kotka. Jej działanie nie było jednak bezinteresowne! 

 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mieszkająca w sąsiedztwie kotka nigdy nie przepuściła okazji, aby zwrócić na siebie uwagę młodej pary. 

Nowa przyjaciółka

Towarzyszyła im za każdym razem, kiedy wychodzili z domu powoli zdobywając ich zaufanie. Courtney i Jake bardzo przywiązali się do kotki i nazywali ją Queso. Z czasem zaczęli ją karmić i nie szczędzili jej pieszczot. 

Przez ostatnich kilka tygodni kotka wydawała się szczególnie czuła i szukała okazji do przytulanek. Zwierzę czekało nawet na powrót Courtney i Jake przed domem.

Niespodzianka

Pewnego dnia tak jak zawsze Queso przyszła pod dom pary, jednak tym razem nie była sama. Ukrywał się za nią jej mały kociak, którego zatroskana mama zabrała ze sobą w nadziei, że młode małżeństwo otoczy go opieką. 

Długo nie zwlekając Courtney i Jake znaleźli schronienie dla kotki i jej malucha z tyłu domu. Woleli, żeby mała rodzinka zamieszkała w bezpiecznej odległości od ich drugiego kota Ellie, z którym Queso mogłaby się nie dogadać.

Początkowo Queso była bardzo wdzięczna za pomoc jaką udzielili jej ludzcy przyjaciele, jednak z czasem stało się jasne, że kotka nie miała zamiaru wychowywać swojego malucha.

Kompleksowa opieka

W międzyczasie  Courtney i Jake zabrali kociątko do weterynarza. Uroczy maluch, któremu nadano imię Fasola, zaczął przyjmować suplementy, aby zwiększyć swoją wagę.

Teraz ta słodka fasolka żyje z kochającą ludzką parą, a Queso odwiedza ją od czasu do czasu, żeby się poprzytulać i przy okazji coś przekąsić.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz