Reklama

18-letni kot trafia do schroniska. Nikt nie przypuszcza, że wkrótce sprawy nabiorą niespodziewanego obrotu

18-letni kot trafia do schroniska. Nikt nie przypuszcza, że wkrótce sprawy nabiorą niespodziewanego obrotu cat-wow © Facebook.com/Beautiful Cat World

Ta historia jest jak z bajki. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Sammy, 18-letni dystyngowany koci senior pojawił się w Purrfect Pals Cat Sanctuary and Adoption Centers w Arlington w stanie Washington po odejściu jego opiekuna. W tym wieku uroczy czarny kot w smokingu nie miał zbyt wielkich szans na adopcję. Stare zwierzęta zazwyczaj nie znajdują nowych opiekunów.

Sammy starał się zaadaptować jak mógł, ale dla kota przyzwyczajonego do życia w domu schronisko było trudnym doświadczeniem. Załoga Purrfect Pals starała się znaleźć mu nowy dom i opisała w social media jego historię. 

Kiedy Tim Adams usłyszał opowieść o Sammym, zdecydował, że pomoże mu godnie przeżyć ostatnie chwile życia. Nie spodziewał się, że otoczony miłością kot będzie mu towarzyszyć każdego dnia przez kolejne dwa lata, a może znacznie dłużej! 

20. urodziny kota!

Tim miał już wcześniej kota – seniora, dlatego wiedział, jak się nim zająć. Kot musi być na specjalistycznej diecie i z racji wieku cierpi na kilka chronicznych chorób. To nie zniechęciło Tima, który natychmiast zabrał kota do domu. 

Sammy poczuł się od razu jak u siebie i zaczął darzyć Tima szczególną miłością. Jego ulubionym miejscem do spania stało się ramię Tima. Uwielbia być głaskany tulonym i chce być stale blisko swojego opiekuna. 

Za wyjątkowe uczucie i opiekę kot odwdzięcza się nie tylko mruczeniem, ale doskonałym zdrowiem, które pozwoliło mu dożyć 20. urodzin! To prawdziwy koci Matuzalem!

 

A cat was 18 years old when he found his forever human. He has never left his side since. Tim Adams Purrfect Pals Cat...

Posted by Beautifull cat world on Thursday, July 23, 2020

Na 20. urodziny Sammy dostał pyszny tort!


Historia Tima i Sammy’ego pokazuje, jaką siłę ma miłość!  
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz