Reklama

Ten pitbull uważa, że jest kotem i robi wszystko to, co on!

Ten pitbull uważa, że jest kotem i robi wszystko to, co on! dog-cat-happy © Instagram: mako_thecatdog

Psy są istotami społecznymi – uwielbiają być częścią stada. Szybko się uczą i potrafią przystosować się do nowego środowiska. Czasem w bardzo zaskakujący sposób!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 26.08.2020, 05:42, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Mako, to adoptowany ze schroniska pitbull, który jest tego doskonałym przykładem.

Kiedy Bethany i Samantha Castiller adoptowały Mako, zastanawiały się, jak dwuletni pies odnajdzie się w nowym domu i czy dogada się z pozostałymi członkami rodziny – kotami. „Początkowo trzymałyśmy koty w oddzielnej części domu, ponieważ chciałyśmy powoli oswajać je z psem.” – powiedziała Bethany w rozmowie z Bored Panda.

Być częścią stada

Okazało się, że Bethany i Samantha nie miały się czego obawiać. Mako prawdopodobnie był już przyzwyczajony do przebywania w pobliżu kotów – przyzwyczajony do tego stopnia, że pomyślał, że jest jednym z nich!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fridge Pup (@mako_thecatdog) on

Dopiero gdy Bethany i Samantha przedstawiły Mako kotom, zdały sobie sprawę, że psiak zachowuje się jak one. „Gdy koty chodziły po ladach, Mako wspinał się z nimi. Po prostu chciał być z nimi cały czas .”

Wygląda na to, że Mako dorastał z kotami w swoim dawnym domu, co spowodowało, że przejął eleganckie zachowania kotów. Jak inaczej można wyjaśnić pitbulla na lodówce? Albo na szafkach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fridge Pup (@mako_thecatdog) on

Dzięki takim historiom powiedzenie „żyć jak pies z kotem" nabiera nowego znaczenia. 

Jeśli Ty też chciałbyś adoptować psa (lub kota), koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń domów tymczasowych dla bezdomnych zwierząt.
 

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz