Reklama

Mastif tybetański spotyka rodzinę, u której przyszedł na świat. Sposób, w jaki ich wita, jest nieprawdopodobny

Mastif tybetański wita się z panem dog-happy

Mastif tybetański to jedna z największych istniejących ras psów. Jego imponujące rozmiary sprawiają, że w wielu ludziach budzi nie tyle respekt, co strach. Ten filmik udowadnia, że swoje poglądy wypada od czasu do czasu weryfikować.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 08.12.2020, 16:45, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Willow, szczeniak mastifa tybetańskiego, po kilku miesiącach spotyka ponownie rodzinę, w której domu przyszedł na świat. Któż by pomyślał, że w taki sposób pies zareaguje na byłych opiekunów?!

Czysta radość

Filmik z reakcją psa został nagrany na jednym z parkingów w brytyjskim Hambleton. Prawdopodobnie do spotkania Willowa z jego byłymi opiekunami doszło przez przypadek. Ale reakcja psa przeszła wszelkie oczekiwania: Willow nie posiadał się ze szczęścia, kiedy zobaczył znanych mu ludzi.

Wpadł w szaloną głupawkę radości: skakał i merdał ogonem, nie wiedział, do kogo się przytulić jako pierwszym, więc biegał od jednej do drugiej osoby jak zwariowany. Nawet niewielki pies stojący przy samochodzie obok nie dowierzał temu psiemu szczęściu. Ale po chwili i jemu udzieliła się radość mastifa.

Uwielbiamy to!

Na łamach Wamiz wielokrotnie udostępnialiśmy tego typu nagrania. Nie dziwcie się nam: nie możemy się oprzeć milusińskim, zwłaszcza, kiedy są tak wylewni w uczuciach. Lubimy też łamać stereotypy.

Mastif tybetański, choć ma imponujące rozmiary, jest jedną z najbardziej kochających ras. To lojalny i dobry opiekun, który wie, jak okazywać dużo uczuć. Wciąż nie wierzycie? To obejrzyjcie ten film.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz