Reklama

Dzwoni budzik: kiedy mężczyzna widzi reakcję szczeniaka, wyskakuje z łóżka (VIDEO)

Pies i budzik. dog-wow

Komu nie zdarzyło się zaspać do pracy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Przyczyny bywają różne, ale żeby pies...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Znacie to: dzwoni alarm budzika, a my we śnie bezwiednie wciskamy przycisk „Drzemka” i dalej smacznie śpimy aż do kolejnego alarmu. Ci, co lubią sobie rano pospać, powtarzają ten zabieg kilkukrotnie, by opóźnić moment wstania z łózka i rozpoczęcia dnia. Okazuje się, że niektóre psy doskonale rozumieją swoich opiekunów-śpiochów i włączają się w działania na rzecz porannej prokrastynacji. Czasem jednak potrafią przesadzić.

Pies, który daje pospać

Uroczy szczeniak Winston też nie jest fanem porannego hałasu i postanawia się rozprawić z urządzeniem, które emituje irytujące dźwięki, czyli z telefonem swojego opiekuna. Kiedy ten smacznie śpi, a budzik zaczyna dzwonić jak zwariowany, Winston postanawia go wyłączyć. Skutecznie. I to dwa dni z rzędu.

Jest na to dowód

Kiedy dziewczyna mężczyzny słyszy tę historię, nie chce mu uwierzyć. Dlatego oboje postanawiają zrobić eksperyment i nastawiają budzik. Mężczyzna leży w łóżku z Winstonem i kiedy alarm się włącza, pies wskakuje z impetem na telefon i wyłącza budzik.

Nie wierzycie? To patrzcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @animalplot on

Choć zachowanie Winstona powoduje kupę śmiechu, na przyszłość może być niebezpieczne i... skutkować wielokrotnym zaspaniem do pracy.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz