Reklama

Bliźniacze kocięta nie chcą się rozstawać: ich miłość Was rozczuli

Jace i Jax cat-happy

Para kociąt trafiła do domu zastępczego w poszukiwaniu lepszego życia. Choć wyglądają identycznie, mają zupełnie różne charaktery. Wspólnie tworzą słodki duet niczym yin i yang.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Animal Welfare League of Arlington, organizacja ratująca zwierzęta w Arlington w Wirginii, przyjęła miot osieroconych kociąt. Wśród nich znalazły się dwa kocięta wyglądające jak bracia bliźniacy - Jace i Jax. Maluchy były w kiepskim stanie i wymagały szczególnej uwagi i troski przez całą dobę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lauren 🐾 (@our_fostering_tails) on

Początki bywają trudne

Lauren Strycula, wolontariuszka programu Kitten College, zgłosiła się do opieki nad kociętami. Wraz z innym wolontariuszem, Lauren pracowała nad zapewnieniem każdemu maluchowi z miotu szansę na rozwój.

„ Kiedy do nas trafiły, maluchy miały zaledwie osiem dni. Ratowanie kociąt wymaga olbrzymiego zaangażowania, a jest to możliwe tylko wtedy, gdy wszyscy opiekunowie pomagają sobie nawzajem” – powiedziała Lauren w rozmowie z Love Meow.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lauren 🐾 (@our_fostering_tails) on

Kobieta wspomina, że pierwszy tydzień z kociętami był dla niej rollercoasterem emocji. Maluchy z trudem jadły z butelki i miały problemy zdrowotne, które uniemożliwiały im potrzebny odpoczynek.

Przeciwieństwa się przyciągają

Jace, słabszy z dwojga maluchów, szybko zaczął przybierać na wadze. Ale jego energia natychmiast przeszła na jego brata Jaxa, który był zmotywowany do jedzenia równie dużo. Duet zaczął wyścigi na przybieranie na wadze i nabieranie siły. Ich osobowości również zaczęły rozkwitać.

Jace jest psotnikiem i nieustannie domaga się uwagi, natomiast Jax jest spokojniejszym bliźniakiem i ma bardzo łagodny temperament. Te dwa elementy doskonale uzupełniają się jako yin i yang.

Źródło: LoveMeow

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz