Reklama

Pokaz "posłuszeństwa" w wydaniu tego boksera wywołał na widowni salwy śmiechu (VIDEO)

pies bokser dog-wow © Shutterstock

Niektóre rasy psów wymagają bardziej wymagającego szkolenia niż inne. Przyczyną takiego obowiązku może być m.in. potrzeba przygotowania go do brania udziału w psich wystawach lub zawodach. Nikt jednak nie powiedział, że będzie lekko!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Boksery  to bardzo energiczne psy, które nie należą do łatwych do wyszkolenia. Osoby niedoświadczone czy pobłażliwe mogą nie sprostać temu zadaniu. Jeśli jednak zwierzak trafi do pewnych siebie, doświadczonych właścicieli, którzy skorzystają z pomocy profesjonalisty, szkolenie daje dobre efekty. 

Lekko nie ma 

Bokser z filmiku z  pewnością nie należy do najbardziej posłusznych i spokojnych uczniów.  Początkowo pies słucha komend opiekunki. Na hasło „zostań”, ani myśli ruszyć się z miejsca, grzecznie czekając na kolejne polecenia.

Gdy jednak opiekunka oddala się od niego o kilka kroków i wydaje następną komendę, bokser podbiega do niej, po czym zaczyna podskakiwać i ganiać swój ogon – jednocześnie! Dopiero po dłuższej chwili pies uspokaja się i grzecznie siada naprzeciwko opiekunki.

Niespodziewane zachowanie psiaka wywołało na widowni salwy śmiechu. Opiekunka starała się zachować powagę, jednak pod koniec prezentacji również zaczyna się śmiać.

Mamy nadzieję, że wasi czworonożni przyjaciele podchodzą do treningów równie optymistycznie, co bokser z tego viralowego nagrania.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz