Reklama

Kiedy mężczyzna znajduje telefon, nie może uwierzyć, kto zrobił nim selfie!

Telefon w lesie dog-wow © Pixabay @un-perfekt

Utrata telefonu to raczej marna rozrywka, dlatego historia, którą dziś prezentujemy, staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 20.08.2020, 13:29, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42


Obecnie telefon, a właściwie smartfon, to nieodłączny element codzienności. Dlatego kiedy go zgubimy, natychmiast ogarnia nas stres. Na szczęście, w dzisiaj prezentowanej opowieści telefon zostaje szybko odnaleziony. Ale w tej opowieści to nie sama zguba jest najważniejsza, a to, kto ją znalazł.

Niesamowity znalazca

Kiedy mężczyzna spojrzał na ekran swojego telefonu, niemal się zakrztusił. Na smartfonie znajdowało się zdjęcie, które zrobiło sobie... zwierzę! Buddy, uroczy pies, znalazł telefon i przycisnął go łapą. Prawdopodobnie przez przypadek włączył też aplikację z aparatem i zrobił sobie selfie.

Selfie, jakie każdy chciałby mieć

Właściciel telefonu był tak zachwycony nietypowym zdjęciem, że od razu udostępnił je w mediach społecznościowych. Od końca lipca Buddy zebrał ponad 130 tysięcy reakcji na swoje zdjęcie zamieszczone na Twitterze.

Tym samym włączył się też w nowy trend. Opiekunowie psów od jakiegoś czasu próbują nakłonić swoje zwierzaki do robienia sobie selfie. Jeśli się uda, kupa śmiechu gwarantowana.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz