Reklama

Mycie okien na Manhattanie: mężczyzna nie jest pewien, czy bać się wysokości, czy... tygrysa (VIDEO)

Mężczyzna myjący okno. dog-wow

Osoba zajmująca się myciem okien na wysokości napotyka po drugiej stronie szyby najbardziej nieoczekiwany obraz.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nagranie, które zaraz zobaczycie, zostało nakręcone na nowojorskim Manhattanie w ubiegłym miesiącu. Widzimy na nim pracownika na szelkach bezpieczeństwa zwisającego przy jednym z wyższych pięter drapacza chmur. Do pasa ma przywiązane wiadro, a w ręce myjkę do mycia szyb. Dla niego: dzień jak co dzień. No może trochę inny, bo zapomniał kasku... Ale to nie brak odpowiedniego nakrycia głowy zainteresował kilkadziesiąt tysięcy internautów, a...

Tygrys!

A właściwie pies. Po drugiej stronie szyby mężczyzna zauważył w jednym z mieszkań golden retrievera, który na jego widok, zaczął skakać i wesoło merdać ogonem. Najwyraźniej ucieszył się na możliwość nawiązania nowej przyjaźni z niesamowitym obiektem latającym.

Ni to ptak, ni samolot, człowiek po prostu. Arnie, bo tak ma na imię uroczy golden, na widok mężczyzny zwariował z radości i nawet przyniósł mu pokazać swoją najnowszą zabawkę... pluszowego tygrysa.

Pies, na którego punkcie internet oszalał

W międzyczasie pracownik myjący okna kontynuował swoją pracę, nie zdając sobie sprawy, że opiekun Arniego nagrywa całe spotkanie. Filmik z tego niesamowitego zdarzenia został opublikowany między innymi na Instagramie, gdzie ponad 80 tysięcy internautów oszalało na punkcie radosnego goldena.

Jedną z osób, które zareagowały na post, okazał się wspominany wcześniej pracownik. Był niezmiernie szczęśliwy, że stał się bohaterem viralowego nagrania.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz