Reklama

Mycie okien na Manhattanie: mężczyzna nie jest pewien, czy bać się wysokości, czy... tygrysa (VIDEO)

Osoba zajmująca się myciem okien na wysokości napotyka po drugiej stronie szyby najbardziej nieoczekiwany obraz.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 26.08.2020, 16:57, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

Nagranie, które zaraz zobaczycie, zostało nakręcone na nowojorskim Manhattanie w ubiegłym miesiącu. Widzimy na nim pracownika na szelkach bezpieczeństwa zwisającego przy jednym z wyższych pięter drapacza chmur. Do pasa ma przywiązane wiadro, a w ręce myjkę do mycia szyb. Dla niego: dzień jak co dzień. No może trochę inny, bo zapomniał kasku... Ale to nie brak odpowiedniego nakrycia głowy zainteresował kilkadziesiąt tysięcy internautów, a...

Tygrys!

A właściwie pies. Po drugiej stronie szyby mężczyzna zauważył w jednym z mieszkań golden retrievera, który na jego widok, zaczął skakać i wesoło merdać ogonem. Najwyraźniej ucieszył się na możliwość nawiązania nowej przyjaźni z niesamowitym obiektem latającym.

Ni to ptak, ni samolot, człowiek po prostu. Arnie, bo tak ma na imię uroczy golden, na widok mężczyzny zwariował z radości i nawet przyniósł mu pokazać swoją najnowszą zabawkę... pluszowego tygrysa.

Pies, na którego punkcie internet oszalał

W międzyczasie pracownik myjący okna kontynuował swoją pracę, nie zdając sobie sprawy, że opiekun Arniego nagrywa całe spotkanie. Filmik z tego niesamowitego zdarzenia został opublikowany między innymi na Instagramie, gdzie ponad 80 tysięcy internautów oszalało na punkcie radosnego goldena.

Jedną z osób, które zareagowały na post, okazał się wspominany wcześniej pracownik. Był niezmiernie szczęśliwy, że stał się bohaterem viralowego nagrania.