Reklama

Bezdomny pies odwiedza salon samochodowy. Po kilku miesiącach dzieje się coś niesamowitego

tucson-prime dog-wow

Nie od dziś wiadomo, że determinacja w dążeniu do celu to klucz do sukcesu. Wygląda na to, że bardzo dobrze wie o tym pewien bezpański brazylijski pies, który od dłuższego czasu regularnie odwiedza jeden z tamtejszych salonów samochodowych.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 22.08.2020, 16:06, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Tucson Prime, jak nazwano wytrwałego czworonoga, tak długo pojawiał się przed salonem samochodowym Hyundai w jednym z miast Brazylii, że w końcu został adoptowany przez właściciela tego miejsca. Ale to nie wszystko.

Adopcja to dopiero początek

Pies został prawdziwą maskotką i wizytówką salonu. Dealer wyrobił pieskowi firmowy identyfikator i założył mu konto na Instagramie. Tam regularnie zamieszcza zdjęcia swojego wyjątkowego pracownika. 

Tucson od razu stał się maskotką salonu. Ubrany jest w krawat i pojawia na zdjęciach nowych samochodów. Prezentuje pojemność bagażników czy inne ważne funkcje pojazdów. Choć ma łagodne usposobienie, to całkiem możliwe, że pełni też rolę ochroniarza. 

Zmiana planów

Menedżer salonu, Emerson Mariano, przyznał, że początkowo chciał tylko umyć i dokarmiać bezdomne zwierzę, a potem oddać je do schroniska. Ale Tucson szybko podbił jego serce. Jego łagodne usposobienie sprawiło, że szybko zaczął też nawiązywać dobre relacje z klientami, dzięki czemu uzyskał niespodziewany awans

Mariano podkreśla, że wielu klientów wraca teraz do salonu już nawet po zakupie samochodu, aby przywitać się z uroczym pieskiem i przynieść mu smakołyki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUCSON PRIME (@tucson_prime) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUCSON PRIME (@tucson_prime) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUCSON PRIME (@tucson_prime) on

Źródło: creapills.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz