Reklama

Bezdomny kot wskakuje na kolana niepełnosprawnej dziewczynki wybierając ją na swoją opiekunkę (VIDEO)

<p>Ta para pokochała się od pierwszego wejrzenia!</p> cat-happy

Ta para pokochała się od pierwszego wejrzenia!

© www.facebook.com/SuncoastAnimalLeague/

Niepełnosprawna Kiley zawsze marzyła o kocie. Wbrew pozorom marzenie to nie było łatwe do zrealizowania, ponieważ większość kotów bała się dźwięku jej wózka inwalidzkiego. Natrafiła jednak na pewnego nieustraszonego kocurka.

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Schroniskowy Sinatra

Ten niebieskooki kocurek z Florydy nie był domowym kanapowcem – spędził już kilka lat na ulicy aż zwrócił uwagę Chrisa Poole’a, miejscowego karmiciela bezdomnych kotów. Choć kocurek początkowo wydawał się płochliwy, szybko okazało się, że ma bardziej przyjacielskie i ufne usposobienie niż pozostałe okoliczne koty.

Dość szybko nabrał pewności, że mężczyzna nie zrobi mu nic złego i pozwolił się pogłaskać. Poole uznał, że ten kot będzie miał szansę na dom.

Kocurek został przewieziony do schroniska prowadzonego przez Suncoast Animal League w Palm Harbor. Przyzwyczajenie się do niewychodzącego trybu życia zajęło mu zaledwie kilka dni. W tym czasie przemienił się w miziaka, który nieustannie dopomina się uwagi. Dopomina się głośno. Dlatego otrzymał imię Sinatra – jest niezwykle wokalny.

Dobrana para

W tym samym czasie Kiley, niepełnosprawna dziewczynka poruszająca się na elektrycznym wózku inwalidzkim, powoli traciła nadzieję, że uda jej się zaadoptować futrzastego przyjaciela. Wszystkie koty bały się jej wózka. Jednak kiedy zadzwoniła do schroniska Suncoast, pracująca tu Larissa obiecała znaleźć odpowiedniego kota.

Podczas wizyty w schronisku okazało się, że Sinatra to strzał w dziesiątkę. Kocurek tylko popatrzył na Kiley… i już siedział na jej kolanach!

Kiley i jej mama natychmiast podjęły decyzję o adopcji. Sinatra w ogóle nie boi się dźwięków wydawanych przez wózek – czasem wręcz trzeba uważać, aby na niego nie najechać. Najczęściej jednak przemierza dom na kolanach swojej nowej przyjaciółki.

Źródło: TheAnimalRescueSite.com
 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz