Reklama

Zamieszcza ogłoszenie o “potwornym, złośliwym" kocie. Na reakcje nie musi długo czekać

kot-z-ogłoszenia cat-wow

Kot z nietypwego ogłoszenia

© Le Bon Coin

Kilka tygodni temu pewna mieszkająca we Francji osoba zamieściła ogłoszenie z informacją, że chce oddać swojego kota. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie fakt, że ogłoszenie zostało zamieszczone na Le Bon Coin - francuskim portalu, na którym sprzedaje się używane przedmioty oraz, że treść tego ogłoszenia była co najmniej kontrowersyjna.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Co więcej, portal zabrania umieszczania ofert związanych ze zwierzętami. Nie powstrzymało to jednak tego człowieka przed umieszczeniem nietypowego ogłoszenia.

“Potworny” kot

W ofercie zatytułowanej "Pomocy, potworny kot" pojawia się sześcioletni europejski kot o imieniu Tygrys. Dalej sprzedający wyjaśnia charakter kota: "Dużo je, ale to nie przeszkadza mu w tym, że cały czas jest głodny. Ten kot nie jest zwierzęciem, ale maszyną, która połyka jedzenie”. 

“Ta ładna tuba trawienna na czterech łapach z radością zaatakuje Cię w Twoim łóżku od godziny 7, aby zaspokoić swoją pasję: jedzenie (...). Kiedy jego żołądek będzie już pełny, nie przestanie Cię ignorować przez długie godziny i wykorzysta Twoją kołdrę do rozpoczęcia niekończącej się drzemki”- dodaje. 

“Jeśli chcesz oswoić tę bestię, ostrzegam Cię przed jej złośliwym podejściem do przedmiotów w Twoim domu, w szczególności krzeseł i kanap (...). Dysponuje potężnymi szponami, których używa wyjątkowo sprawnie" - konkluduje.

Trudno powiedzieć, czy to tylko żart czy jest to rzeczywiste ogłoszenie. Nie ulega jednak wątpliwości, że trafnie przedstawia charakter tego kocura!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz