Reklama

Po latach poszukiwań odnajduje swojego psa. Ich pierwsze spotkanie wzrusza do łez (VIDEO)

Wzruszające spotkanie po latach dog-wow

Wzruszające spotkanie po latach

© YouTube

Kiedy pewnego dnia Pakita uciekła z domu, ślad po niej zaginął. Mimo intensywnych poszukiwań, suczki nie udało się odnaleźć. Właściciele stracili już nadzieję na odnalezienie ukochanego pupila. Jednak wydarzył się cud…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Suczka nie potrafiła znaleźć drogi powrotnej do domu i błąkała się samotnie po ulicach. Na szczęście, na pomoc przybyło jej schronisko Arca Animal Refuge, które zajęło się bezpańską suczką. 

Trudne poszukiwania nowej rodziny

Schronisko nie zastąpiło jednak rodziny, którą Pakita znała i kochała. Co więcej, suczka była już starszym psem, dlatego niewiele rodzin chciało ją przyjąć pod swój dach.

Większość ludzi szuka szczeniaka lub młodszego psa, który spędzi z nimi wiele lat.

Wolontariusze nie tracili jednak nadziei na znalezienie Pakicie rodziny. Potrzeba było dwóch lat, aby znajoma rodziny zobaczyła ogłoszenie, że Pakita szuka domu. Szczęśliwa kobieta natychmiast przekazała wspaniałą wiadomość właścicielom suczki.

Spotkanie po latach

Rodzina nawiązała kontakt ze schroniskiem, a wolontariusze zorganizowali spotkanie, które - jak się okazało - było niezwykle wzruszające.

Kiedy Pakita po raz pierwszy zobaczyła swoich opiekunów, była bardzo zdenerwowana. Jednak po kilki chwilach zaczęła rozpoznawać opiekunów i nieśmiało merdać ogonem, aby już po chwili wpaść w prawdziwy szał radości. Suczka energicznie merdała ogonem, podskakiwała, a jej pan nie szczędził jej pieszczot.

Mimo, że Pakita i jej rodzina mają wiele czasu do nadrobienia, to na taką chwilę warto było czekać. Zresztą sami zobaczcie!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz