Reklama

Studentka została zaatakowana na wakacjach w Grecji: uratował ją bezpański pies

Pepper ze szczeniętami dog-wow

Bezdomny pies ratuje życie młodej kobiety zaatakowanej przez dwóch napastników. Urzeczona bohaterskim gestem psa, kobieta pokonuje 6000 kilometrów, aby znaleźć czworonożnego wybawcę i adoptować go.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 29.08.2020, 18:30, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Georgia Bradley spędzała wakacje w Grecji, ciesząc się zasłużonym relaksem na piaszczystych plażach. Podczas spaceru nad morzem, Georgia spotkała dwóch mężczyzn, którzy zapraszali ją na drinka. Ich prośba i zachowanie wzbudziły u dziewczyny podejrzenia, dlatego grzecznie odrzuciła zaproszenie.

Ta odmowa stała się zapalnikiem dla gniewu dwóch nieznajomych – jeden z nich gwałtownie złapał kobietę za ramię. W tym momencie Georgia przeżyła szok. Życie przeleciało jej przed oczami. Kobieta wołała o pomoc, ale była zbyt daleko od innych ludzi, by ci mogli ją usłyszeć i pomóc.

Prawdziwy bohater

Właśnie w tym momencie znikąd na plaży pojawił się bezpański pies. Zwierzę zaczęło bardzo głośno i uporczywie szczekać, co skutecznie odstraszyło napastników.

Georgii udało się uciec. Studentka była przerażona sytuacją do tego stopnia, że nie zauważyła, że pies podążył za nią do pensjonatu. Kobieta, w geście podziękowania, postanowiła nakarmić bezdomnego zwierzaka.

 

Stray Dog In Greece Rescues Tourist & Gets Adopted To UK Georgia Bradley gave one stray dog a forever home after the...

Posted by PetFinder.my on Wednesday, March 29, 2017

Decyzja Georgii

Ich więź stała się tak silna, że ​​gdy Georgia pojechała na lotnisko, żeby wrócić do Anglii, pies ruszył za nią. Po powrocie do domu Georgia czuła się samotna. Dwa tygodnie później postanowiła wrócić do Grecji, aby szukać swojego wybawcy, co nie było łatwym zadaniem.

Na szczęście zwierzak się odnalazł. Dziś zwierzak ma na imię Pepper i mieszka w Anglii razem z nową przyjaciółką, Georgią, oraz swoimi szczeniakami.
 

Źródło: wazmiz.it

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz