Reklama

Pies widzi bezpańskiego kota i reaguje w wyjątkowy sposób! (VIDEO)

pies i kot dog-cat-wow

Gest tego psa świadczy o jego ogromnym sercu! A wszystko zarejestrowała kamera video.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 30.08.2020, 08:41, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Nagranie o psu, który dzieli się jedzeniem z bezdomnym kotem, z miejsca podbiło internet

Pan Fu mieszka w Chinach w mieście Weifang wraz ze swoim psem o imieniu Pudding. Kiedy pewnego opiekun psa dnia zauważył, że na podwórku przy domu pojawił się kot, niepokoił się, że jego podopieczny może zrobić mu krzywdę. Widząc jednak, że pies lekko merda ogonem, postanowił nie interweniować, tylko przygotował kamerę. 

Zamiast przewidywanych problemów, Panu Fu udało się nagrać naprawdę niezwykłe spotkanie. 

Niezwykła psia szczodrość 

Pudding najpierw przygląda się bacznie kotu, ale po chwili podrzuca mu smakołyk, dzieląc się z nim własnym jedzeniem! Kot nieco się waha, najwyraźniej nieprzyzwyczajony do takiego psiego powitania. Pudding rzuca rudemu futrzakowi porozumiewawcze spojrzenie i cierpliwie czeka w niewielkiej odległości, pokazując mu tym samym, że smakołyk faktycznie nie jest przynętą, tylko podarunkiem. 

 

Video obiega świat

Nagranie Pana Fu zostało przez niego opublikowane w chińskiej sieci społecznościowej Douyin – odpowiedniku TikToka. Widać na nim jak Pudding macha ogonem na widok swojego nowego kolegi i jak dzieli się z nim jedzeniem. 

Wzruszająca historia zachwyciła nie tylko chińskich użytkowników sieci, ale również innych widzów na całym świecie. Udowodniła, że relacje międzygatunkowe bywają naprawdę niezwykłe i zaskakujące. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz