Reklama

Kot wraca do domu z notatką: okazuje się, że prowadzi podwójne życie. I to jakie!

Notatka z szyi kociaka cat-wow © Instagram/ @tula_queencat

Cole Clark z Wielkiej Brytanii zawsze pozwalała swojemu kotu na samodzielne wychodzenie na dwór. Jednak pewnego dnia Tula wróciła do domu z przymocowaną do szyi papierową obrożą i liścikiem.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Notatka ujawniła, że Tula prowadzi sekretne życie poza domem swojej opiekunki. To życie najwyraźniej skupiało się na jedzeniu w lokalnej restauracji Toby Carvery w Abbey Meads w Swindon. Na notce było napisane: „Czy ten kot ma dom? Ciągle przesiaduje w Toby Carvery ”.

Stała klientka

Kiedy opiekunka dowiedziała się, że Tula była częstym gościem w Toby Carvery, poszła do restauracji, aby wyjaśnić, że zwierzak nie jest bezpańskim kotem.

Kobieta zapytała pracowników jak się zapatrują na wizyty kociaka  – „Pracownicy byli zachwyceni, że nie jest bezdomna. Próbowali ja złapać przekupując krewetkami, ale zjadała przysmak i uciekała! Tula zwykle gościła w restauracji w porze lunchu i często również w porze kolacji” - wyjaśnia opiekunka w rozmowie z portalem Bored Panda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tula Cat (@tula_queencat) on

41-latka wyjaśniła, że to nie pierwszy raz, kiedy Tula prosi nieznajomych o jedzenie. Mimo że zawsze miała ciepłe miejsce do spania, miskę pełną jedzenia i kochającą opiekunkę, wciąż szukała dodatkowej przekąski. „Kiedyś Tula bywała w domu spokojnej starości, gdzie pensjonariusze karmili ją kanapkami z pastą mięsną!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tula Cat (@tula_queencat) on

Źródło: Bored Panda

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz