Reklama

Dziecko ma powiedzieć "mama", wtedy owczarek australijski robi coś niesamowitego (VIDEO)

Baby und Hund schauen aufmerksam dog-wow

Rodzice kuszą bobasa nagrodą, w nadziei, że w końcu powie „mama”. Cóż tu wiele mówić: tego dnia maluch nie ma ochoty na naukę pierwszych słów. Za to domowy owczarek aż przebiera łapami, by wyprzedzić dziecko i dostać smakołyk.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 04.09.2020, 09:45, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Znacie to? Nauczycielka wywołuje was do tablicy, a wam dzwoni, tylko nie wiecie, w którym kościele? Wizja oceny niedostatecznej sprawia, że oblewa was zimny pot. Na szczęście w sukurs przybywa klasowy prymus i startuje z ręką do góry, przebierając niecierpliwie pod ławką nogami. Możecie wierzyć albo nie, ale takie rzeczy wydarzają się nie tylko w ludzkim świecie.

W rolę ucznia wywołanego do tablicy wciela się w filmiku, który zaraz zobaczycie, 9-miesięczny Sam, a prymusa: 10-letni owczarek australijski Patch.

Psi prymus

Na nagraniu widać, że Andrea, mama bobasa, kusząc go smacznym jedzeniem, próbuje go zachęcić do powiedzenia „Mama”. Obok Sama siedzi Patch totalnie zahipnotyzowany tym, co się dzieje: „karmią? I to jeszcze tak elegancko – łyżeczką?!”. Właściwie nie rozumie, dlaczego dziecko nie robi, tego, co chce mama. „Przecież to takie proste!”. Owczarek zbiera w sobie wszystkie siły, co rusz otwiera i zamyka pysk z nadzieją, że w końcu się uda. I jest: w końcu z jego pyszczka wydobywa się to piękne słowo: MAMA!

I wtedy wszyscy pękają ze śmiechu

Tymczasem chłopiec jest poirytowany, że przez zdolnego psa przestał być centrum uwagi i zaczął odpychać owczarka od jedzenia. Andrea nie może powstrzymać się od śmiechu. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz