Reklama

Straciła własne dzieci, więc zaadoptowała trzy małe kociaki: to video Was rozczuli

Pies karmiacy kociaki dog-cat-wow

Maluchy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ich mama należy do zupełnie innego gatunku. 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 07.09.2020, 12:45, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

Bezdomna mama traci dzieci

Kiedy wolontariusze z Sunshine Dog Rescue znaleźli żyjącą w pobliżu stacji benzynowej na granicy USA i Meksyku Georgię, okazało się, że suczka jest w ciąży. Niestety suczka urodziła za wcześnie. Maluchy były niedojrzałe i nie udało się ich uratować. 

Goergia była zdruzgotana, a do tego jej ciało nadal produkowało mleko. Całymi dniami szukała swoich dzieci, nie rozumiejąc, co się wydarzyło. 

Psia mamka adoptuje kocięta

Wolontariusze umieścili w społecznościach ogłoszenie o poszukiwaniu szczeniąt, które potrzebują mamki. Niestety nie udało się znaleźć żadnych psiaków w potrzebie, ale jeden z pracowników stowarzyszenia dowiedział się o trzech opuszczonych przez matkę kociętach i zasugerował – a może spróbujemy z kociakami? 

Goergia jest najprawdopodobniej miksem ras, z dużą domieszką owczarka australijskiego. Są to bardzo czułe, wierne psy o ogromnym sercu. Pomysł był nietypowy, ale postanowiono spróbować. 

Georgii przedstawiono trzy maleńkie kociaki. Więź, jaka narodziła się między maluchami, a przybraną mamą była natychmiastowa. Suczka zaczęła karmić maluchy myć je i natychmiast traktować jak swoje własne dzieci.

 

Georgia and kitties. She takes her cleaning of the babies very seriously! Good mama. 🥰 @torbazorb14, her new dad, came to visit Georgia/Milo and brought her a cute new collar. ❤️💛❤️ #sunshinedogrescue

Posted by Sunshine Dog Rescue on Monday, August 24, 2020

Pracownicy Sunshine Dog Rescue podejrzewają, że kocięta nie mają pojęcia, że ich matką jest zwierzę innego gatunku, co w przyszłości może rodzić ciekawe konsekwencje dla socjalizacji i zachowania kociaków. 

Sami zobaczcie - czy to nie słodki widok? 

 

Cutest thing ever!! #catsanddogs #sunshinedogrescue #kittens

Posted by Sunshine Dog Rescue on Wednesday, August 26, 2020