Reklama

Po stracie kota poszedł do schroniska, aby adoptować nowego: czekało go niewiarygodne spotkanie!

Szaro biały kot typu maincoon na kolanach opiekuna cat-wow

Takiego lekarstwa na swój smutek Theron się nie spodziewał. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 03.09.2020, 17:15, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:49

Niezwykły zbieg okoliczności 

Theron mieszkał ze swoją kotką Cutie Pie w Bangor w stanie Maine. Pewnego dnia kot zaginął. Theron szukał go wszędzie, niestety bezskutecznie. W końcu stęskniony i załamany, nie potrafiąc żyć bez kota, podjął decyzję o wizycie w schronisku. Uznał, że jedynym lekarstwem będzie adopcja nowego zwierzęcia. 

Chcesz adoptować kota? Sprawdź naszą wyszukiwarkę adopcyjną!

Udał się do Bangor Humane Society i kiedy wszedł obejrzeć koty, zamarł. Jeden z nich był uderzająco podobny do Cutie Pie!

Przyszedł adoptować kota, a wyszedł z własnym

„Theron przyszedł dziś do naszego schroniska w poszukiwaniu kota, który wyleczyłby jego złamane serce po tym, jak jego kot Cutie Pie zaginał” – napisało na Facebook stowarzyszenie. 

„Podczas oglądania mieszkańców schroniska podszedł bliżej do jednego z kotów i po chwili wybuchnął szczerym śmiechem. Okazało się, że odnalazł własnego kota! To była jego kotka – Cutie Pie. 

Teraz wystarczyło tylko potwierdzić pracownikom schroniska, że Cutie to faktycznie jego kot – wystarczyło do tego kilka zdjęć z telefonu. Na szczęście miał ich mnóstwo. 

 

Theron came into our shelter today looking for a cat to heal his heart after his kitty, Cutie Pie, disappeared about a...

Posted by Bangor Humane Society on Friday, August 21, 2020

Pracownicy schroniska bardzo się ucieszyli, że zarówno dla Therona, jak i dla Cutie historia skończyła się tak dobrze. Kot przebywał w schronisku zaledwie kilka dni i wrócił do swojego dawnego domu. Na pewno szybko zapomni o tym wydarzeniu i może na drugi raz nie będzie oddalał się od domu.