Reklama

Znajduje na ulicy miskę pełną karmy: jeden szczegół powoduje, że wpada we wściekłość

Bezpański kot na ulicy cat-angry

Tego odkrycia dokonała wolontariuszka francuskiej organizacji niosącej pomoc zwierzętom "SOS Sacs à puce". We francuskim miasteczku Carpentras trzykrotnie znaleziono w ślepym zaułku miskę pełną smakołyków…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że to idealna przekąska dla bezdomnych kotów, to nie można się było bardziej pomylić!

Śmiertelne niebezpieczeństwo

Okazało się, że karma jest mokra. Kiedy wolontariuszka podeszła bliżej, żeby sprawdzić, czy jedzenie w misce nadaje się dla zwierząt, wyczuła zapach benzyny!

Kobieta nie mogła uwierzyć, że ktoś może być aż tak okrutny i bezduszny. Wolontariuszka wraz z organizacją SOS Sacs à puce złożyła już skargę do odpowiednich organów. 

Sprawa jest w toku i wciąż nie wiadomo, kto jest sprawcą tego nieodpowiedzialnego czynu.

Oprócz tego, że ktoś próbował otruć bezdomne koty, aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby ktoś rzucił w to miejsce niedopalonego papierosa!

Jak dokarmiać bezdomne koty?

Przypominamy: warto dokarmiać bezdomne koty, zwłaszcza teraz, w zbliżającym się okresie jesienno-zimowym. Trzeba to jednak robić rozsądnie, najlepiej ustalając z sąsiadami przeznaczone do tego miejsca.

W przypadku problemów, zwracajmy się do organów publicznych – gminy, która ma obowiązek pomagać kotom wolno żyjącym, a także policji, która musi przeprowadzić interwencję w przypadku czynów noszących znamiona znęcania się.

Więcej o dokarmianiu kotów wolnożyjących przeczytasz tutaj.

 

Mise à jour le 27.08. Encore aujourd'hui, les croquettes baignaient dans le gas oil... PLAINTE A ÉTÉ DÉPOSÉE EN BONNE...

Posted by SOS Sacs à puces on Tuesday, August 25, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz