Reklama

Bezdomna kotka postanawia zaufać obcym i przynosi im wspaniały prezent (VIDEO)

szary kot z szarym kociątkiem cat-happy

Courtney i Jake wprowadzili się niedawno do nowego domu. Szybko zyskali nowego „sąsiada” – to kotka, która zaczęła pojawiać się na ich progu każdego dnia.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Para szybko zaprzyjaźniła się z kotką, która po jakimś czasie pozwoliła się dotykać i głaskać. Dali jej na imię Queso (z hiszpańskiego – ser). Niestety Courtney i Jake nie mogli zaadoptować kotki, bo mieli już kota i obawiali się, że zwierzęta mogą się ze sobą nie dogadać. Mimo tego dokarmiali Queso i okazywali jej czułość, ilekroć się na nią natknęli w ogrodzie.

Pewnego dnia, Queso miała dla nich niespodziankę. Kiedy rano weszli na ganek, Queso nie była sama – towarzyszyło jej maleńkie kociątko. Kotka najwyraźniej zaufała parze na tyle, by przedstawić jej swoje młode. Wiedziała, że dadzą jej dobrą i bezpieczną przyszłość. 

Nowy członek rodziny

Kociak został od razu ciepło powitany w rodzinie. Jake i Courtney wzięli go do weterynarza, by sprawdzić, czy kociak jest zdrowy. Maluch dostał imię Beans (fasolka) i para pomogła Queso wychować go na zdrowego i szczęśliwego kociaka. 

Dobre jedzenie dla mamy i nieco dokarmiania ze strony przbranych opiekunów sprawiły, że Fasolka szybko nabrała ciała. Kiedy maluch mógł być już samodzielny, został zaadoptowany przez parę.

Queso przychodzi odwiedzić syna od czasu do czasu, ale nadal pozostaje wolnym duchem. 

 

Masz w domu kocię? Dowiedz się jak go żywić.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz