Reklama

Te kocięta nie mogły wymarzyć sobie lepszego opiekuna niż ten bokser: musisz to zobaczyć!

Bokser bawi się z kotkami cat-happy

Opiekunka tego boksera niedawno zaczęła być matką zastępczą dla miotu czterech małych kociąt. Choć nie była pewna, jak zareagują jej psy, szybko odkryła, że nie ma się czym martwić.

 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bokser Kobi i buldog francuski Stitch mieszkają ze swoim państwem w Miami na Florydzie. Mimo, że to bardzo dobrze wychowane czworonogi, ich właściciele obawiali się ich reakcji, gdy postanowili, że przyjmą pod swój dach miot kociąt.

Starsi bracia

Szybko okazało się, że rodzina nie miała czego obawiać. Oba psy są bardzo przyjazne i łagodnie obchodzą się z kociętami, jednak Kobi szczególnie. Często bawi się z kociętami, ale nigdy nie jest wobec nich zadziorny ani ich nie zaczepia, co jest nie lada wyczynem dla dorosłego boksera!

Kobi tak dobrze radzi sobie z maluchami, że jego pani zostawia go czasami sama na sam z kociętami. Kobieta ufa swojemu pupilowi i wie, że kociaki będą bezpieczne w jego łapach.

Przyjaciele od serca

Opiekunka regularnie zamieszcza urocze filmiki ze swoimi zwierzętami na popularnej platformie TikTok. 

Jak na razie, przygody tej gromadki obserwuje nieco ponad 4 tysiące osób. A my jesteśmy przekonani, że ta liczba z każdym dniem będzie rosła. Tylko na nich popatrzcie, to po prostu sama słodycz!

 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz