Reklama

Dwulatek dostaje szczeniaczka: oboje mają to samo schorzenie. Ich miłość jest wzruszająca

Bentley i szczenię dog-wow © Facebook.com/Alternative Humane Society

Każda adopcja psa czy kota jest wzruszająca i pokazuje jak wielkie serca mają niektórzy ludzie. Ta wzrusza szczególnie. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 16.09.2020, 12:53, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Bentley Boyers z Michigan to uroczy dwulatek. Jest radosnym chłopcem, ale niestety już doświadczonym przez życie. Bentley urodził się z defektem rozwojowym – rozszczepem wargi i podniebienia. 

Bentley ma za sobą już dwie operacje, ale czeka go jeszcze kolejny zabieg. To wszystko jest ogromnym obciążeniem dla takiego maluszka. Dlatego jego rodzice postanowili podarować mu przyjaciela i zaadoptować psa. 

Szczenię z zajęczą wargą 

Kiedy ojciec Bentleya, Brandon, pojechał do schroniska Jackson County Animal Shelter obejrzeć szczenięta, nie przypuszczał, że znajdzie w nim pieska, który ma ten sam problem, co jego syn – też ma rozszczep podniebienia!

„Znalezienie szczeniaka, z którym Bentley dzieli swój kłopot, znaczy naprawdę wiele – może dorastać wiedząc, że są do siebie podobni”, dodaje matka Bentleya, Ashley. 

Szczeniaczek – mimo problemu z pyszczkiem, nie ma innych wad. Jest zupełnie zdrowy, radosny i zachowuje się jak każdy inny szczeniak. Opiekunowie ze schroniska mówią, że będzie konieczna obserwacja psiaka w toku dorastania, ale nie przewidują żadnych komplikacji związanych z tą wadą rozwojową.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Dzieciak od razu zakochał się w szczenięciu. Pocałunkom i uściskom nie było końca. Miłość od pierwszego wejrzenia. Nie wiemy jeszcze, jakie imię dostanie maluszek, ale na pewno będzie szczęśliwy w swojej nowej rodzinie! 

 

JACKSON, Mich. – A Michigan boy with a birth defect found his perfect match. It was pure happiness at the Jackson...

Posted by Alternative Humane Society on Sunday, September 6, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz