Reklama

Mężczyzna idzie do pracy. Kiedy widzi, kto czeka na niego pod drzwiami, nie wierzy własnym oczom!

Mężczyzna przechodzi przez ulicę dog-wow

Mieszkający w Malezji Mohd Ridhuan absolutnie nie spodziewał się takiej niespodzianki! Trzeba przyznać, że jest urocza. 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mohd mieszka w Malezji i jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Często po pracy wybiera się z kolegami na plażę.

Kiedy wybrali się na plażę pewnego lipcowego popołudnia, natknęli się na grupkę bezdomnych psów. Mohd nie mógł się powstrzymać przed tym, aby pogłaskać czworonogi. Mężczyzna dobrze wiedział, że bezpańskie psy mogą być czasami trochę agresywne wobec obcych. 

Świadomy ryzyka, podszedł do psów i dał im trochę jedzenia. Na szczęście, psy były bardzo przyjazne i od razu polubiły Mohda

Regularne wizyty

Historia tych biednych zwierząt bardzo poruszyła Ridhuana, dlatego postanowił odwiedzać je codziennie. Karmił je i spędzał z nimi czas. Cztery psiaki z niecierpliwością oczekiwały na te wizyty, zwłaszcza brunatno-biała suczka, której dał na imię Sally

Pewnego dnia Mohd nie miał czasu na to, aby odwiedzić czworonogi na plaży, ponieważ musiał iść prosto do pracy. Jednak pod drzwiami czekała na niego wielka niespodzianka. Sally przyszła do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, w którym pracuje Mohda!

Od tego dnia piesek śpi w sklepie, w którym pracuje mężczyzna. Malezyjczyk ma nadzieję, że uda mu się znaleźć kochającą rodziny dla tego uroczego czworonoga. W międzyczasie, mężczyzna opiekuje się też bezdomną suczką i dba o to, aby niczego jej nie brakowało. 

Trzeba przyznać, że to postawa godna naśladowania

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz