Reklama

Owczarek niemiecki rodzi martwe szczenięta: wtedy postanawia adoptować niezwykłe maleństwa

Nowonarodzone kocięta. dog-cat-wow

Bezdomna, niedożywiona suczka Georgia tragicznie straciła cały miot szczeniąt. Ze stratą pomogli jej się zmierzyć nie tylko ratownicy zwierząt, lecz także zupełnie nieoczekiwani mali pocieszyciele.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ratownicy z organizacji Sunshine Dog Rescue znaleźli na granicy amerykańsko-meksykańskiej bezdomną suczkę na skraju wyczerpania.

Jakby nieszczęść było mało, psinka rasy mieszanej okazała się być w ciąży. Ze względu na jej fatalny stan zdrowia, weterynarze zdecydowali, że należy jak najszybciej przeprowadzić cesarskie cięcie. Niestety, szczenięta urodziły się martwe.

Zrozpaczona suczka zaczęła szukać swoich maluszków: w desperacji potargała nawet materacyk dla nowonarodzonych czworonogów. Zmartwieni jej losem obrońcy praw zwierząt zdecydowali, że spróbują znaleźć dla niej osierocone szczenięta, które mogłaby karmić i w ten sposób zaspokoić potrzeby swego matczynego instynktu.

Rodzinka innego gatunku

I wtedy na horyzoncie pojawiło się troje kociąt, które dopiero co straciło matkę. Georgia obojętna na gatunkowe różnice, od razu zaakceptowała maluszki i przyjęła je pod swoje matczyne łapy. Zaczęła je nawet karmić! A kociętom w to graj! Jak powiedziała jedna z pracownic Sunshine Dog Rescue: „Jestem pewna, że kocięta nie mają nawet pojęcia, że ich mama to pies!”.

Zwierzaki już zostały adoptowane. Georgia i jedno z kociąt – przez jedną rodzinę, dzięki czemu jeden z maluchów będzie mógł dorastać w towarzystwie swojej psiej mamy.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki i australijski

Źródło: wamiz.de

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz