Reklama

Dwa kociaki bengalskie odkrywają zabawę, która wprawia w osłupienie ich opiekuna! (VIDEO)

Dwa koty bengalskie bawią się przy bidecie cat-happy

To nagranie to najlepszy dowód na to, że ciekawość kotów nie zna granic. Kiedy dwa koty bengalskie odkrywają bidet, zabawa zaczyna się na dobre!

 
 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.09.2020, 13:51, aktualizacja dnia 17.06.2021, 10:52

Koty należą do tych zwierząt, które potrafią same sobie znaleźć zajęcie, czasami na długie godziny. Dlatego nie dziwi fakt, że pan tych uroczych czworonogów był nieźle zaskoczony, kiedy odkrył, czym tak naprawdę zajmują się jego pupile

Otóż te dwa koty bengalskie odkryły w swoim domu fascynującą zabawę, która może trwać godzinami. Wprawiony w osłupienie właściciel postanowił nagrać wybryki swoich zwierząt i umieścić je w sieci. 

Dwa bardzo ciekawskie koty

Okazało się, że koty odkryły nową zabawkę… w łazience! Wygląda na to, że czworonogi mają obsesję na punkcie wody... tryskającej z bidetu. Na filmiku widzimy jak kilkakrotnie pochylają się nad bidetem, by sprawdzić, czy zobaczą kolejną "fontannę". 

Wydają się zadawać pytanie: “Jak to działa?" W rzeczywistości, pytanie nie jest tak oczywiste, ponieważ jest to bidet różniący się od innych. Ma czujnik, który aktywuje wodę za każdym razem, kiedy ktoś się do niego zbliży. 

Rzecz jasna, koty nie rozumieją tego mechanizmu, dlatego nie mogą się oprzeć pokusie i bawią się w najlepsze. Zresztą sami zobaczcie!