Reklama

Buldog francuski nie może okiełznać młodych: filmik obejrzało ponad 8 mln internautów

Buldog ze szczeniętami dog-happy

Ten buldog francuski właśnie zdał sobie sprawę z tego, że został głową rodziny. Sześcioro szczeniąt to zdecydowanie dużo obowiązków, ale i mnóstwo zabawy!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Film który ujawnia prawdę o trudach psiego rodzicielstwa ma już ponad 8 milionów wyświetleń. To domowe nagranie pokazuje nam dokładny moment, w którym rodzic zdaje sobie sprawę z tego, jakie trudy czekają go podczas wychowywania swojego potomstwa.

Bohaterem filmu jest buldog francuski, który w salonie własnego domu otoczony jest sześcioma szczeniakami. 

Duża rodzina

Na nagraniu widać, że świeżo upieczony tata wydaje się zdenerwowany. Patrzy na dwoje swoich dzieci z lekkim zdenerwowaniem, ponieważ maluchy obudziły go z drzemki. Być może nawet przez sekundę chciał je zbesztać, ale do zabawy szybko dołączyła pozostała czwórka potomstwa.

Buldogi francuskie to wyjątkowa rasa psów – poznajcie przedstawiciela tej rasy, który je łapkami niczym człowiek

Jesteś otoczony!

Maluchy nie domagają się picia, ani jedzenia. Postanowiły otoczyć ojca, aby tym samym zmusić go do zabawy z nimi. Buldog wydaje się całkowicie przytłoczony sytuacją, ku uciesze właścicieli, którzy nie mogą powstrzymać się od śmiechu z powstałej komicznej sytuacji.

Dzieci są powieleniem charakteru swojego ojca, ponieważ są dalekie od bycia przestraszonymi. Co więcej, szczenięta rzucają tacie także wyzwanie wzrokiem, a nawet próbują dodać mu odwagi do zabawy. 

Biedny ojciec... właśnie zdał sobie sprawę, że ma przed sobą bardzo dużo pracy... Być może nie spodziewał się, że będzie miał aż tak radosną i energiczną gromadkę potomstwa. 

 

© YouTube @dykwilabjae

źródło: wamiz.es

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz