Reklama

Szczenię golden retriever poznaje malutką kozę: ich spotkanie jest przeurocze

Biała koza poznaje golden retrievera dog-happy © King 5 - Facebook

Jak większość golden retrieverów, 4-miesięczny Bud jest niezwykle przyjacielski. Ostatnio jego kumplem została mająca zaledwie tydzień kózka.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bud mieszka w Filadelfii w USA ze swoim opiekunem, Seanem Caddenem i resztą rodziny. Niedawno rodzina Caddenów powiększyła się o kolejnego członka – małego kozła o imieniu Zoomer.

Sean nie wiedział czego spodziewać się po pierwszym spotkaniu psiaka z koziołkiem. W końcu Bud był przyzwyczajony do bycia numerem jeden w domu. Żaden członek rodziny nie miał pojęcia co się stanie, gdy Zoomer stanie w świetle reflektorów obok czworonoga.

Pierwsze spotkanie

Nadszedł czas, aby przedstawić sobie tych dwoje. Na szczęście dla nas Sean sfilmował pierwsze spotkanie. Jeśli wiecie cokolwiek o golden retrieverach, możecie się domyślić jak przebiegło.

Te psiaki o wielkich sercach są znane z tego, że nie mają problemów w nawiązywaniu nowych przyjaźni – Bud nie jest wyjątkiem. Pomiędzy zwierzętami nie było śladu zazdrości ani rywalizacji. Zamiast tego Bud uznał spotkanie za szansę na poznanie nowego najlepszego przyjaciela.

Zoomer wyznacza granice

Można nawet powiedzieć, że Bud był trochę nadmiernie podekscytowany. Na filmie widać, jak Bud, pędząc po pokoju, próbuje bawić się małym koziołkiem.

Z początku Zoomer wygląda na trochę zmieszanego, ale wkrótce zaczyna się przyzwyczajać do wybryków swojego psiego brata.

Następnie Bud przedstawia Zoomerowi inny typ charakterystycznego psiego zachowania – obwąchiwanie tylnych części ciała! Mały Zoomer nie wydaje się być zainteresowany tym szczególnym doświadczeniem tworzenia więzi. Nieważne, każda przyjaźń ma swoje granice.

 

Best friends in the making ❤️ Jim Dever's nephew took this adorable video. FULL CLIP: http://kng5.tv/PuppyGoatBFFs Courtesy Jim Dever KING 5 Evening & KING 5 Evening

Posted by KING 5 on Wednesday, March 2, 2016

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz