Reklama

11 lat po stracie psa, jej siostra odkrywa szokującą prawdę na Facebooku

11 lat po stracie psa, jej siostra odkrywa szokującą prawdę na Facebooku dog-wow

Ponad dekadę temu Julia musiała na jakiś czas oddać swojego ukochanego psa krewnemu. Niestety pies uciekł. Mimo prób jego odnalezienia, Julia już nigdy go nie zobaczyła. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

W życiu czasem jednak zdarzają się cuda… Baloo musiał na niego czekać prawie całe życie. 

Baloo trafił do schroniska we francuskim miasteczku Aussillon, gdzie mieszkał przez kolejnych 10 lat. Nie miał chipa, zatem nie była możliwa jego identyfikacja. Psa nazwano Eclair i pod tym imieniem czekał na swoją nową szansę i adopcję. Niestety nikt nigdy nie zainteresował się uroczym, biało – rudym psiakiem. 

Niespodziewane zjednoczenie 

W sierpniu tego roku, siostra Julii surfowała po Facebook'u i weszła na stronę schroniska. Natknęła się tam na zdjęcie Baloo, a przynajmniej na zdjęcie psa, który był łudząco podobny do Baloo.  Natychmiast wysłała zdjęcie do swojej siostry, która od razu rozpoznała swojego pupila – zaginionego od 11 lat. 

Następnego dnia Julia wzięła wolne z pracy i pojechała do schroniska sprawdzić, czy Eclair to na pewno Baloo. Kiedy tylko zobaczyła psa, wszelkie wątpliwości się rozwiały. To był jej zaginiony przed laty pies. 

Choć od ucieczki Baloo minęło ponad 10 gorzkich dla psa lat, doczekał się w końcu happy endu. Julia zabrała czworonoga do domu, gdzie, już niemłody niestety pies, spędzi resztę swojego życia. 

Ta historia pokazuje, jak ważne jest to, by znakować psy. Gdyby Baloo był zachipowany, jego dom odnalazłby się znacznie wcześniej niż po dekadzie. 

 

Eclair adopté aujourd'hui même !

Posted by Chenil ASA d'Aussillon on Saturday, August 8, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz