Reklama

Kot szykuje się do ataku. Wtedy golden retriever robi coś zupełnie niespodziewanego

Kot szykuje się do ataku. Wtedy golden retriever robi coś zupełnie niespodziewanego dog-cat-wow

Koty to zaczepialskie zwierzęta. Uwielbiają prowokować i drażnić, często także większych od siebie. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Film opublikowany na Twitterze uwiecznił kociaka podczas przygotowania do ataku – w momencie, gdy zwierzę wyczuwa przeciwnika i spodziewa się ataku, zaczyna się skradać i bacznie obserwować oponenta. Kot z nagrania postępował podobnie.

Uliczna walka

Podczas wieczornego spaceru, mruczek, spotkał na swojej drodze nieznane mu zwierzę. Prawdopodobnie wyczuł zagrożenie, dlatego zaczął kroczyć w stronę przeciwnika, przymierzając się do ataku.

Na szczęście sytuacja zakończyła się jedynie wymianą groźnych spojrzeń, ponieważ do akcji wkroczył golden retriever. Pies chwycił w zęby smycz kota i sprawnie przeniósł przyjaciela na pobliskie schody, gdzie obydwoje pozostawali poza zasięgiem wzroku nieznanego zwierzaka.


Gdyby nie bohaterskie zachowanie goldena, to uliczne starcie mogłoby skończyć się nie małą tragedią. Te niesłychanie przyjacielskie psiaki zawsze staną w obronie bliskich! 

Twórca tweeta skomentował go, porównując zachowanie zwierząt do sytuacji, które czasami potrafią wywołać nie małe kłopoty podczas weekendowych wyjść na miasto ze znajomymi. Kolejny raz okazuje się, że ludzie i zwierzęta mają ze sobą dużo wspólnego!
 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz