Reklama

Zabieg manicure: kociak chwyta pilnik i robi coś, co sprawia, że wszyscy otwierają usta ze zdziwienia

Mau w salonie manicure cat-wow

Wygląda na to, że kociak nie chce być tylko patrzeć, podczas, gdy jego Pani pracuje. Jego próby zostania kosmetyczką bawią do łez.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zwierzęta uwielbiają towarzyszyć swoim opiekunom podczas codziennych czynności. Psiaki uwielbiają plątać nam się między nogami, gdy jesteśmy w kuchni, a koty zasypiają na naszych kolanach, kiedy siedzimy przy biurku.

Ale kociak z poniższego filmu ani myślał przyglądać się pracy swojej opiekunki. Bycie biernym obserwatorem nie jest dla niego! 

Liana Nicolae jest ekspertem w dziedzinie manicure. W tym co robi jest specjalistką, ponieważ to jej praca już od wielu lat. Kobieta nigdy nie potrzebowała dodatkowej pary rąk do pracy, ale nikt nie wspominał o dodatkowej parze łap!

Podczas sesji z klientką jej czteromiesięczny kotek o imieniu Mau wspiął się na stół roboczy. To, co zaczął robić maluch zaskoczyło Lianę, jej klientkę… oraz internet. 

Wspólna praca…

Film, który sama Liana opublikowała na swoim profilu na Facebooku, od końca sierpnia zebrał aż 20 000 reakcji i ponad 16 000 komentarzy. Biorąc pod uwagę, że konto Liany nie przekracza 2000 obserwujących, jest to spory sukces!

Na nagraniu widać, jak kociak wydaje się nadzorować pracę kociej mamy. Zwierzak próbuje jej pomóc, chwytając za pilniczek do paznokci, a także pokierować ruchami jej ręki, trzymając ją za nią. Być może maluszek poczuł się także nieco zazdrosny o uwagę poświęconą klientce i postanowił w tym samym czasie zadbać o swoje pazurki…

… a może komunikowanie potrzeb

Koty to inteligentne zwierzęta, które doskonale potrafią sygnalizować swoje potrzeby. Być może mały Mau po prostu potrzebował naostrzyć swoje pazury. Liana na pewno doskonale zadbała o potrzeby swojego pupila, ale pamiętajmy, że nie każdy potrafi samodzielnie skracać kocie pazurki.

Jeśli masz wątpliwości co do konieczności tego zabiegu, bądź nie jesteś pewny jak poprawnie go wykonać, przeczytaj artykuł o pielęgnacji kocich pazurów, w którym wyjaśniamy wszystko w tym temacie.

 

Mi-am gasit ajutor #pearlnailsromania #gehwolromania

Posted by Liana Nicolae on Thursday, August 27, 2020

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz