Reklama

Przechodząc obok auta zauważyła ruch. Kiedy zajrzała do środka, zamarła

Pies w bagazniku dog-sad © Facebok.com/HumboldtSheriff

Na początku września mieszkająca w hrabstwie Humboldt w Kalifornii kobieta zauważyła porzucony na poboczu samochód i postanowiła zajrzeć do środka…

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 27.09.2020, 12:01, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Pewnego popołudnia schronisko dla zwierząt w hrabstwie Humboldt w Kalifornii otrzymało telefon od roztrzęsionej kobiety. W samochodzie zaparkowanym na parkingu nieopodal jej domu od kilku dni siedział zamknięty pies. Kobieta prosiła o pomoc i uwolnienie zwierzaka. 

Wolontariusze przybyli na miejsce i po kontakcie z miejscową policją ustalili właściciela auta. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. Biedny psiak był zamknięty, bo jego opiekun prawdopodobnie jedynie na chwilę wyszedł z samochodu, ale nigdy już do niego nie wrócił! 

Uwolnienie Banksa

Policja ustaliła, że pies ma na imię Banks i należał do poprzedniego opiekuna przez wiele lat. Po otwarciu samochodu wolontariusze wyciągnęli czarno – białego kundelka, który okazał się prawie 15-letnim staruszkiem. Schronisko zabrało psa i skontaktowało się z krewnymi jego opiekuna, ale ci nie mogli zaopiekować się psiakiem. Poprosili schronisko, by postarało się znaleźć psu dom w okolicy, by mogli go odwiedzać. 

Jeanette, asystentka w schronisku przypomniała sobie osobę, która kilka dni temu szukała spokojnego seniora, którym mogłaby się zaopiekować. Zadzwoniła do niej i umówiła spotkanie. Kiedy Meredith poznała Banksa od razu było wiadomo, że to miłość od pierwszego wejrzenia. W ciągu zaledwie kilku dni osierocony pies znalazł nowy, bezpieczny dom! 

 

After experiencing a tragedy, this “good boy” has a brand-new life and we’re so happy we could help make it...

Posted by Humboldt County Sheriff's Office on Monday, September 21, 2020

Teraz Banks mieszka z nową rodziną w browarze i pilnuje tego, by piwo warzone przez Meredith miało odpowidni smak! 

 

We are happy to welcome Mr. Banks to the 6R family. He can often be found napping in the office under someone’s desk and occasionally cruising the outdoor tables looking for pats and scratches. 🍻

Posted by Six Rivers Brewery on Wednesday, September 23, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz