Reklama

Golden retriever przeprasza swojego przyjaciela: video podbiło serca 3 mln internautów

Shutterstock dog-wow

Nawet dziecko wie, że gdy zabierze się coś drugiej osobie bez pytania, należy za to przeprosić. Ten golden retriever ma nienaganne maniery, dlatego przeprosił swojego kolegę.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 16.02.2021, 12:07, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Mama Watsona i Kiko bardzo dobrze wychowała swoje psie dzieci. Kobieta postanowiła opublikować w internecie nagranie, podczas którego daje reprymendę jednemu z psów za zjedzenie przysmaku przeznaczonego dla jego psiego brata.

Film został obejrzany już prawie 3 miliony razy!

Ludzka mowa nie jest mu obca

Pies zdaje się doskonale rozumieć co mówi do niego jego opiekunka. Co więcej, jego mina sugeruje, że przyznaje się do winy. Jednak tym co urzekło internautów, jest sposób w jaki Watson przeprasza Kiko za swoje przewinienie.

Golden zdecydował się bowiem przeprosić w najbardziej ludzki sposób – przytulił swojego przyjaciela. Psiak objął smutnego kolegę dwoma łapami, a w jego oczach można zauważyć skruchę. 

Nie od dziś wiadomo, że golden retrievery to niesamowicie współczująca i przyjacielska rasa. Wielokrotnie pisaliśmy już o pomocnych psiakach tej rasy, ale takiego zachowania chyba nikt się nie spodziewał. 

Podejrzewamy, że tak odpowiedzialne zachowanie Watsona jest spowodowane w dużej mierze szkoleniem. Możliwe jest także, że psiak po prostu jest niezwykle empatycznym zwierzakiem i najzwyczajniej w świecie zrobiło mu sie przykro z powodu swojego przewinienia.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz